• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dotaz - zčernání displeje

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38373
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38373

Guest
Zdravím Vás,


Popíšu Vám můj problém.Snad to pochopíte.


Jsem na mobilní appce pro systém Android.Hraji třeba 5 minut,a potom když dám mapu,tak mi zčerná displej a vidím dole jen barevnou 3 milimetrovou lištičku.Nic Víc...A abych se toho zbavil musím po slepu kliknout na "zprávy" a otevřít jakoukoliv konverzaci s hráčem co tam mám..Nic jinnýho nepomůže,pouze restart a to se mi nechce :( ..

Jinak mám LG Optimus L9 ..Přihlašuji se převážně přes Wi-Fi rychlost okolo 25 Mb..Takže to v rychlosti nebude....
 

DeletedUser25387

Guest
Zkus odinstalovat appku a znova nainstalovat. Někdy u těch lg je problém v datech hry. Nebo pročistit třeba ramku v mobilu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V aplikaci problém není, chyba bude v přístroji. Přítelkyně má stejný telefon, takže jakmile jí ho vrátí z opravny, otestuji to na něm. Kdybych zapomněl a chyba přetrvávala, připomeň se mi v ticketu.
 

DeletedUser3940

Guest
Tady tuto chybu mě to taky dělá v lenovo Ideatab A1000.

Appka již několikrát odinstalována a po aktualizaci na vyšší verzi nainstalováno.
Problém přetrvává skoro již rok. :wacko

Jinak je zajímavé, že na mém Blackberry Z30 appka jede bez problémů (do BB lze stáhnout aplikace android 4.2 a vyšší appky), ovšem jelikož BB OS podporuje jen android aplikace a samotná není upravena, nechodí mi push oznámení :/ Což je škoda
 

DeletedUser40956

Guest
Na tabletu Acer mám stejný problém a opravdu to je hrou...

Na chytrých mobilech typu Samsung/Huawei/Apple co jsem zkoušel vše funguje, ale jestli se nepletu, tak problém je se zobrazením na zařízeních s větším displejem.


Nicméně problém je opravdu velice otravný. Nejrychleji se problému lze zbavit kliknutím na kmen, ale i přes toto zbavení se často zčernání opět do pár sekund objeví. Podrobnosti jsem nijak netestoval, ale chce to rozhodně posunout verzi aplikace a napravit to tam, takže rozhodně problém předejte někam dál, jinak si toho nikdo nevšimne :yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru