• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dotaz

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna Chimera73
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser

Guest
:hi Vrátil jsem se po roce ke hraní DK a mam dotaz:
dá se někde zjistit jaké jsou nejvyšší stupně postavení budov ve vesnici na S24? :scratch
 
Dobre, že tu už nieje kostol a s tým súvisiace záležitosti :)

-ja som len rád :)
 
Mám dotázek :) Hrával jsem s.10 a tam se mi na mapě po přejetí myši nad určitou vesnicí zobrazil čas, za který ta a ta jednotka do té vesnice dojde, na s.24 tohle není? (PÚ mám) :)
 
Jaj, to jsem trotl :) Já si těch šipeček na rozevření nabídky nějako nevšiml :)
 
Koko koko koko dááák! xD

Ahooj Nevím kam jsem to měl napsat,ale chtěl bych pogratulovat Administrátorům za dobrý vtípek na Apríla ;):rofl
 
Zpět
Nahoru