• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DragonLady

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
:D

Přiznávám, když už můj milovaný prozradil, že meče odkládá jen návštěva :D Ale nejsem jediná kdo zde něco tasí.. ;) ach, ti muži.. :D
Doufala jsem, že důkazů o jeho návštěvách si nikdo nevšimne. :D

Shedde, též mě mrzí, že skrýš není, byla by skvělá, a nebuď skromný, je obdivuhodné vykopat víc než metr v tak kamenitém terénu (kulmské sedimenty, břidlice, droby a epidot).
 

DeletedUser33829

Guest
Já meč nemám, já musím mít to největší, takže mám kopí.:D Ale to si sebou neberu a ani jej nepoužívám, je schované ve výminku a to už od června 1999, kdy jsem jej kupoval na školním výletě na nějakém moravském hradě, už si nepamatuji na kterém to bylo, ale kdybych se tam někdy podíval, tak bych ten hrad poznal, protože si jej pamatuji i po tolika letech.

Takže já jezdím zásadně neozbrojen, nebyla by to fér velikost zbraně, když to kopí je dlouhé 165 až 170 cm.:D


Ani se na něm neprojevil zub času, jediné co se za ta léta změnilo je, že už je menší než já, tenkrát jsem se s ním tahal v autobuse a z vysoka mě převyšovalo.:D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
máš to největší..
kopí.. ;)
já ty Tvé dvojsmysly už nebudu komentovat, stačilo jak jsi mě před srazem zval "na koníčka" :D a já Ti naletěla - žádný koně tam nebyli :D


změna téma ! ..vraťme se k budovám :D
 

DeletedUser33829

Guest
Nemohu za to, že tam byla zrovna soutěž hasičů a sraz ze široka daleka.
Dvojsmysly nepíši a nikdy jsem nepsal. Ty píšeš jen a jen Ty.;):p
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
ne, to Ty :p
já píšu jen jak to bylo :-*
Ale ať je po Tvém, nebyl to dvojsmysl.
(asi neskutečná náhoda) :D

P.S: neopravil jsi mi pravopis
 

DeletedUser33829

Guest
Roste Ti tu konkurence, snad nemáš přichystanou už míchačku a cihly?:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru