• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dragonlady

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
tak jsem si také našla chvilku času, mezi přípravami svátků pro 5 dračíků, zdobením stromečku, patláním ne-cukroví, a jiného domácího tvoření :D abych pro vás vyfotila náš adventní kalendář :)
kalendář není číslovaný, protože by bylo stresující zjištění že někdo snědl "jiný den" :D
není balený do žádných papírů (a už vůbec ne plastu), takže šetří lesy a je ekologický :)
každý čokoládový "kousek" pro daný den je dostatečný pro všechny mé děti i mě :D

dkd.jpg
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
a kdyby někdo nevěřil, tak je to fakt čokoláda uvázaná na klíčence DK a každý den přišpendlená mečem do zdi :D (foceno na pozadí runovky)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
když uklízím, tak mám v ruce maximálně hadr, mop či vysavač :D nic nebezpečného.. lux dokonce hlukem uspává děti.. :D
nůž pouze v kuchyni, když vraždím nebohé mrkvičky, cibulku, kuchám melouna, jablka, nebo dnes pomelo..
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
děti spí... (musím si dát další čokoládku z adventního kalendáře :D )
IMG_20171222_181529.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Když Tě bude chtít zabít, tak Tě šoupne do mrazáku. Tak zabíjí masoví vrazi, tak aby u toho nemuseli být.;):D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Shedd ví o čem píše, ale bylo to jen pár mrtvolek...A zapomněl na to, že tak velký mrazák nemám.. :D
navíc ON přežil, tak opravdu se není čeho obávat :D a pokud by k nějaké vraždě omylem došlo, tím lehce orezlým mečem, na kterém je Sheddův podpis, tak by mohl být brán jako spolupachatel :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru