• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Drobná vylepšení mobilní verze

DeletedUser40503

Guest
Mám pár drobných vylepšení pro mobilní verzi ;)

1. Oznámení
Stejně jako v desktop verzi bych rozdělil oznámení na všechny a pomocník rabování.. Je to celkem nepřehledné když tam mám 100 oznámení z pomocníka a 1 co potřebuji najít z útoku na nějakého hráče

2. Příchozí vojska
Když na mé vesnice jde třeba 17 útoků tak je dost zdlouhavé mezi nimi preklikávat a následně ještě klikat na informace o vesnici...
V té kolonce bych udělal prostě náhled vesnic a ty na které vesnice by šel útok tak by se dali rozkliknout a pod nimi by byly všechny důležité informace
P.S. A to mám pouze 11 vesnic nedokážu si to představit v měřítko o 160 vesnicích a třeba 60 útoků

3. Mapa
Celkem se mi líbí v iOS taková ta červená tečka která funguje podobně jako myš nechápu proč není i na Android

4. Zprávy
Také bych uvítal aby byly ve zprávách zkratky na BB kódy. Celkem by to ušetřilo čas i když si většinu kódů pamatuji
A nakonec by bylo dobré trochu zlepšit kompatibilitu. Pořád mi to padá ale to je možná i telefonem :D
 

DeletedUser38879

Guest
Já bych uvítal pokud by v mobilní verzi šlo žádat o podpory ... Když mám Pů. Nevšiml sem si že to nějak jde ...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na mobilní verzi je tisíce nápadů, jak ji vylepšit, aby se více podobala klasické hře. Bohužel techniků přes mobilní verzi je méně, než na klasickou hru a proto se tyto nápady většinou staví do nekonečně dlouhé fronty. Jakmile nahromadíme k mobilní verzi více nápadů, ty nejlepší jim tam mohu poslat.
 

DeletedUser38879

Guest
To je sice hezké.Ale aby DK fungovalo aspoň nějak přes mobil je docela důležité ne ?
 
Nahoru