• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Drolda - Děkuji

DeletedUser33829

Guest
Biblosi, přečti si to znovu a pořádně. Kdo tady kritizoval é byl drekt. Drolda napsal, že nezná slovo začínající na é. Já tu jen napsal, že i taková slova existují, dokonce jsem tu napsal tři, nikdo jiný tu nic nenapsal a Droldovi jsem nic nevnucoval, aby to napsal do básničky, tam si to napsal sám, z vlastní vůle, jenže nahradil špatné e za é. To jej jako na to nemůžu upozornit?:scratch

Diktát mu nevnucuji, to Ty tady dáváš diktát těmi svými podmínkami k soutěži.:mocking
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Njn ;)
Opraveno na původní podobu, do té básničky se mi nic jiného nehodí, a jestli to někomu prostě bude vadit, tak ať mu to vadí :D
Mi to tak vyhovuje
 

DeletedUser33829

Guest
Momentálně jsi stejně jediný soutěžící.:dance

[SPOIL]Divím se, že DK Tým nepíše o soutěžích hráčům do hry, určitě by se těch soutěží účastnilo více lidí.:)[/SPOIL]
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
No, v Májové soutěži bylo prvních několik dní jen pár příspěvků, nakonec se to několikrát rozrostlo ;)
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Soutěž začíná až 10. června, Drolda byl moc rychlý. Ale dohodli jsme se, že diskvalifikován nebude. Takže mu to tu necháváme. Jinak bychom ho upozornili, že nedodržel pravidla soutěže.
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Aj - času jsem si nevšiml :D
Mohu to kdyžtak udělat do nového příspěvku a tento by se smazal..
Problém je v tom É?
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Jak říkám - můžu to klidně udělat do nového příspěvku (v pondělí)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, bylo by to lepší. Diskusi Ti tam pak mohu přesunout.
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Dobře - já to v pondělí hodím no nového příspěvku
 
Nahoru