• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Duch v opuštěném hradě

  • Zakladatel vlákna DeletedUser43345
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser43345

Guest
Měl jsem 18 narozeniny a dostal jsem od přítelkyně dárek v podobě víkendové pobytů na hradě kousek od Čech. Hrozně jsem se těšil tak sem si toho nejdřív domluvil a jel s přítelkyní. Hnedka jak sme dojeli a začali se vybalovat začli se dít divné věci a věděl jsem že neco není v pořádku. První večer u večeře SME si sedli a pomalu nám nosily jídlo tak se začali dít divné věci. Slyšeli SME jak někdo chodí,jak někdo mlátí dverama a jak někdo chodí. Prvně sem si myslel že to dělají ti co tam pracují ale pravda to nebyla. Seděli SME u stolu a z ničeho nic se začal trepat celej stůl a odsouvat od stolů nás, po chvíli to ustalo a všechny příbory sletěli na zem. Po večeři SME si šli projít Hrad a něco nás furt sledovalo podle hlasu. Když SME si pak šli lehnout začali se nám otvírat dveře skříně a neco posunulo aji batoh. V noci bylo slyšet řvaní a běhani všude po hradě. Další den přes den byl klid, ale večer to stejný akorát to bylo horší. U večeře se stala stejná věc jako minuli večer a později v noci začali u nás v pokojí padat věci otvírání oken dveří a pokaždé jak kdyby náma něco projelo neskutečná Zíma a strnutí, tohle se delo celou noc. Kdyz sme odjížděli stále sme nemohli najít nake věci byly všude po hradě b každé místnosti něco. Měl jsem v peněžence fotku mě přítelkyně kterou jsem hledal dokonce nám musel pomáhat aji pan co se tam ó to staral. Když SME se ptali jestli se to stává normálně říkal že ano ale že si na to zvykl. Fotku SME hledali asi 3 hodiny, našla se v pokojí na polštáři kde prej umřela manželka. Prej tam drželi mladé holky skrz to aby mohli mít děti, docela divné když se našla zrovna fotka přítelkyně na polštáři. Popravdě nikdy bych se tam už nevrátil a nechtěl Bych byl to znova zažít. Popravdě je toho ještě mnohem víc ale než bych to vypsal vy usnete :)) a můžu říct že tohle je podle skutečnosti protože se mě to doopravdy stálo :)) omlouvám se za chyby píší na mobilu v práci :)) děkuji za přečtení a není problém když někdo se bude chtít na neco zeptat klidně se ptejte s pozdravem sallen
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Poněkud postrádám souvislost s touto hrou.
 

DeletedUser43345

Guest
Nemusí jít ó hru stačí příběh s duchem náhrade :)) ten tam je :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru