• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

elkora...komixerie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42678
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42678

Guest
všechny obrázky jsou vytvářeny pouze pomocí aplikace "LighShot"

Jak by se to mělo dělat...
obr1.jpg
story: Malý Jack se chytře zbavil hned několika nepřátel, Teď nadešla jeho chvilka...Musel nutně na WC.Jenže to bylo ještě výš..než doufal
Konečně, hotovo a šusem dolů najít toho posledního..
A sakra skoky na lyžích nemůžou dopadnout hůř, než na střeše nejakýho paneláku...sakra..
Mno ještě že mám v kapse na hodinky záložní padák....


a jak by se to dělat nemělo..
obr2.jpg
story: Tak kdepak jsi kamaráde...

Po chvilkách bojů to jde už rychle z kopce...
obr3.jpg
story:Neříkaly ti rodiče, že na lidi nemáš bejt vulgární?
Ne...!
To měly, hochu, to měly...


end of war
story: konec dobrý..všechno dobré
dcisf7
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser42678

Guest
Sr, ale nějak se mi to nedaří převést do vhodného formátu, abych to se vložil přímo...snad to skousnete takto
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pokud to máš uloženo v počítači ve formátu .jpg, .jpeg, tak stačí kliknout na Nahrát soubor a pak zvolit, že chceš plné zobrazení. Jen si nejsem zcela jistý, jestli to odpovídá zadání.
 

DeletedUser42678

Guest
Ok předělám to...
A myslím, že to plně odpovídá zadání...Pravda komix je to trochu svérázný, ale pořád plně odpovídá charakteru krátkých skečových komixů..Tři obrázky to jsou a plně odpovídají kriteriím soutěže...:)
Hlavně sem nejdu za každou cenu vyhrát...To spíš, že jsem se při včerejších nočních útocích trochu nudil...;) Takže jestli to chce někdo zamést ze stolu proto, že to ne tak úplně neodpovídá jeho představě o komixu, trápit mě to nebude...Co můžu udělat, že si s tím ještě trochu pohraju aby to bylo stravitelnější, ale mě se to takhle líbí..originální, správně kostrbatý a pár lidí už to pobavilo
 

DeletedUser35385

Guest
Ale je to docela zábavné :D Aj keď od veci a nerozumiem tomu :D
 

DeletedUser42678

Guest
balů1.jpg ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To je pokračování, nebo další dílo nebo jak?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser42678

Guest
Ale není to dodatek...Platí to, co je jako první...I když jako dodatek by se to klidně brát mohlo...proti gustu žádnej dišputát..[

kulicka.jpg Kulicka3.1.jpg Kulicka4.1.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru