• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Emancipace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Dávno v minulosti, asi tak 2 hodiny zpátky, dorazil do mé vesnice útok.
I když jsem tomu zpočátku odmítal uvěřit – vždyť jsem na polomrtvém českém speed serveru – letmým pohledem na své vedení o 5 vesnic, a bohužel také jen 5 bodů, jsem asi příčinu tohoto útoku odhalil ve snaze mě z první pozice sesadit.
Vesnice, která se bránila, naštěstí ustála nápor rozzuřených kopiníků druhého hráče v pořadí.
„Odkud máš tolik vojska, že mí kopiníci ti nezničili ani jednu budovu?“
„Klasický případ lamství, odmítám se s tebou vůbec bavit, odmítám tě učit hru, protože na to, že má člověk stavět kostely v každé vesnici, by si měl každý přijít sám a nikoli tím, že mu to prozradím jako teď tobě.“
„Elementární znalosti hry mám, ale pokročilejší věci, třeba jako na kolikátý stupeň výzkumu mám dát kopiníky, aby aspoň zjistili, jaké budovy máš, bych potřebovala mít učitele jako ty.“
Konečně se na mě usmálo štěstí – vidím, že je to hráčka, podle profilu navíc z Prahy, stejně jako já, takže určitě moc chytrá holka a třeba vznikne i nějaký vztah.
Musím na ni teď hlavně udělat dojem a pronést něco učeného.
„Evidenci SDS a USDS speedů, jakož i ideologie, jak hrát, lze potencionálně naleznout na Tribal Total Stats (.com), informace o klasickém, třístupňovém a desetistupňovém výzkumu a dobití vesnic ti klidně povím sám.“
„Najednou, když víš, že jsem holka, bys mi radil, ale do té doby ses choval špatně, takže nemám zájem s člověkem jako ty cokoliv mít a poradím si sama.“
Emancipace žen na DK je prostě hrozná věc – především proto, že jejich pozice se přesouvá stále výše – kdysi pod stoly, dnes před počítači, co přijde příště?
 

DeletedUser33829

Guest
No fuj, tantaleno, Ty jeden sexisto a misogyne. Zato by Tě měli nahlásit na Chovancovo Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám, a pak odpojit celé toto fórum kvůli Tobě.:p
Před 2 hodinami, ne 2 hodiny zpátky.:confused:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru