• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

EndroxanXII

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser43132

Guest
OmalovankaDK2017.png
 

Přílohy

  • OmalovankaDK2017.png
    OmalovankaDK2017.png
    287,9 KB · Zobrazení: 64

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Barvy hezké, jenom to dotažené není nic moc. :/
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Mám na mysli ty bílá místa, které tam jsou vidět, když to vybarvíš plechovkou v malování. :D
 
Naposledy upraveno:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Já neříkám, že ne. Každé dílo má něco do sebe. :)
 

DeletedUser43132

Guest
Zdravím.

odpověď ´´obrázek´´:

Plechovkou to bohužel malované není. :) Tenhle obrázek má být tak, jak jsem ho vybarvil. Barvy hezké to ano, ale bílé místa, to není skrz to, že jsem se na to u vykašlal, ale skrz to, že to vypadá skvěle.. Má to takový ten nádech přírody a podzimu, jako úmění vlastního pohledu. přes 3 hodinky jsem to maloval v programu (malování) . Takhle jsem to chtěl mít, proto bílé místa nejsou ymalovaná. Navíc, chtěl jsem něco jiného než mají ostatní, chtěl sem mít jinak vybarvený obrázek. Každé dílo má nějaký příběh, každé dílo má něco dokázat. Já jen chtěl dokázat, že vše vypadá nádherně, když je to tvořené s láskou. Veverečka je trošku obtažená, aby jeji roztomilost, byla dobře vidět. Pozadí jsem nechal bílé, protože se to k tomu hodí a vypadá to líp než vybarvené. Chtěl jsem něco nového, co by dokázalo, mou ochotu. Děkuji. :)

Přeji příjemný zbytek dne.

S pozdravem,

Endro
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
V tom případě se ti omlouvám, že jsem tě obvinil z toho, že jsi to "pouze" vybarvil plechovkou v malování. Určitě to má něco do sebe, je to originální a liší se to od ostatních výtvorů. Přeji hodně štěstí v soutěži. :)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
134
Za mě osobně je to nejlepší dílo zatím, ty bílé místa se mi taky líbí!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru