• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Etický kodex hry DK

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
- to je šílený a příjde mi to jako dost zásadní zásah supportu do hry.. to se teď máme bát, že zástup na účtě s tím prostě praští, hráč si zažaluje a všechen čas i vojsko útočníků příjdou vniveč??
 

DeletedUser37267

Guest
přesně tak.. a já nějaké rozhodnutí co si kdo usmyslí neakceptuji a ještě k tomu rozhodnutí, které bylo špatně podložené a to aby si to support ověřil, tak pro to neudělal zhola NIC a začal brát slušným hráčům vesnice.

(nebyl jsem sám poškozen)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V případě, že se jedná o vniknutí na účet či naprosté zničení cizího účtu a je dostatek důkazů k tomu, navrátit vše do původního stavu poškozeného hráče, budeme vždy stát a hájit práva poškozeného. Samozřejmě, nikdy Support není povinnen tyto škody jakkoliv nahradit.

Nebudu dávat konkrétní informace k jednotlivým blokacím, to jsou interní postupy, které řešíme pouze s poškozeným hráčem či těmi, kteří se dopustí porušení pravidel hry.

Otázka etického kodexu hry byla zodpovězena, vzhledem k tomu, že to zde začíná směřovat k porušováním pravidel fóra, jsem nucen tému zamknout.

§ 10 - Porušení pravidel

• Pro nahlášení porušení pravidel ve hře nepoužívejte toto fórum, ale odkaz na Support, který je uveden na hlavní stránce hry.
• Pro nahlášení porušení pravidel na fóru, můžete využít obrázek vykřičníku s možností "Nahlásit příspěvek", který se nachází vedle příspěvku, který nahlašujete. Příspěvek následně bude ohlášen moderátorům a ty porušení pravidel fóra prověří.
• Fórum neslouží k řešení blokací ve hře. Pokud chcete podat protest proti blokaci, obraťte se na Support formou ticket systému.
• Fórum neslouží k řešení blokací na fóru. Pokud chcete podat protest proti své blokaci, obraťte se na moderátora, který vás blokoval formou soukromé zprávy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru