• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Evropské kolo?

DeletedUser

Guest
Ahoj, když mi nešlo usnout po pokaženém speedu, vymýšlel jsem blbosti a napdlo mě toto. Jednalo by se nejprve o české kolo , nejlépe tak 2-3 aby tam prostě šlo dost lidí, a z toho by se vybralo něco jako cz tým těch co uspěli. Ti by se utkali se zbytkem Evropy ;) Ano, to je můj nápad, ale teď bych to upřesnil. :)

CZ kolo by mělo limit 100 hráčů (aby se to nesekalo) a bez odměny - ti co by nakonec šli reprezentovat by mohli dostat odměnu.
Rychlost 400, a hlídat hráče na tpu, abychom neposlali reprezentovat podvodníka, že? :hi Nejradši bych dal vítr, ale to už je na hlasování, nastavení světa by se upřednostnilo podle Německa, kde budou nastavovat finále. Nejlepších 10 by nakonec udělalo kmen - ano, vím že to bude zajímavý jak lidi, co si zde nadávají budou hrát spolu,ale třeba se umoudří ;) Co myslíte?
 

DeletedUser

Guest
Zajimavy navrh a napad ... jen tu odmenu tu bych dal at je nejaka motivace ke hrani.
 

DeletedUser

Guest
Na druhou stranu ty lidi co si nadavaji jak pises by se mohli v tom jednom top kmenu spratelit a sehrat a to by se nejspis pak drzelo i do normalnich speed kol na cz a pro ostatni hrace by to pak bylo nehratelny,protoze ti nejlepsi z cz by na speedech nejspis hraly spolu,pomahali by si a pravdepodobne by furt vyhravali...:)

Dovolil bych si navrhnout a upravit tvuj navrh jak by to podle me bylo lepsi..
Misto jednoho kmenu bych vybral z kazde zeme kde funguji speed kola jednoho nejlepsiho hrace (reprezentanta:D) a pak by se vsichni nejlepsi hraci svoji zeme utkali na jednom serveru proti sobe,nebo jeste pro vetsi zajimavost by se mohl udelat piramidovy turnaj (jako je ve fotbale MS,atd..).Speed kola by tak byla vice na ocich a myslim si ze by to prilakalo plno novych hracu,kteri by usilovali se probojovat az do finale souboje mezi zememi coz by bylo fajn kdyby hralo speed kola vic lidi (tudiz vice by se vydelavalo za pu... vyhoda pro DK vedeni).
S tim kmenem top 10hracu me napadlo to,ze princip by byl stejny jak jsi ho popsal vyse - ...konal by se turnaj - vybralo by se z kazde zeme 10 nejlepsich hracu kteri by se proti sobe utkaly na jednom serveru takze by to byl boj kmenu z ruznych zemi,ale nebyl by to speed,ale svet "normalni svet",ktery by byl zrychleny treba na 10.Na zacatku ty kmeny by byly rozmisteni dal od sebe a vsude okolo by byly jenom barbarky,bonusovky k zabrani ,nebo nejaky inteligentni pocitacem ovladany vesnice treba a az by ti hraci nazbirali dost vesnic pustili by se do sebe,protoze zbiranim vesnic by se postupne priblizovali k sobe a pak by zacal ten boj.Myslim ze by to byl zajimavy zpusob hrani,mohly by se tam treba udelat ruzne vymozenosti ala zelezna pevnost atd... ,ale to uz zacinam moc fantazirovat :D
Kazdopadne urcite by to DK zpestrilo a zvyraznilo jako hru takovou...

Omlouvam se za pravopisne chyby,jak si to po sobe ctu furt musim neco opravovat:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tím si nejsem jistej, prostě jen ta to kolo aby spolu komunikovali :)
 

DeletedUser

Guest
Proc se k tomu nikdo nevyjadril?Me to prijde jako dobry napad.Sem to asi zazdil co? :D
 

DeletedUser

Guest
priorita je nejspíš ta půlroční hra, pak se někdo bude rozkoukávat jinam...
 

DeletedUser

Guest
To je pravda ze pulr.svet bude ted na prvnim miste... takhle jsem nad tim neuvazoval. :)
 

DeletedUser

Guest
já si tvůj příspěvek četl hned po jeho odeslání, jak už začíná být mým zvykem, ale tak se na to podívat mě napadlo až teď, protože až až se napsalo a píše o té akci světa...
 
Nahoru