• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Evropské kolo?

DeletedUser

Guest
jo, ale má reakce na jeho dotaz, proč se k tomu nikdo nevyjádřil, byla dokonce stále lepší, než je ta tvoje, jakožto více kompetentní osoba než jsem já, jsi mohl i jemu zodpovědět dotaz, jak si stojí jeho nápad z tvého pohledu...
např jako hloupost, nerealizovatelné, hezké, nápadité, skvělé, dobrý nápad, navrhneme to výš nebo něco?
 

DeletedUser27281

Guest
Nápadité to rozhodně je, to musím nechat, ale realizace by byla běh na dlouhou trať a nejsem si jistý, zda by se to povedlo dle plánu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslim ze realizace by nebyla az tak slozita jak by se mohla zdat.V jednodussim podani by INNO tuhle akci dala vedet vedeni kmenu vsech zemi,ktere maji speed servery a ty uz by sami pripravily "vyberovou akci" kde by ti nejlepsi postoupily do toho turnaje kde by soutezily o nejakou cenu v podobe PB treba - system vyberove akci by si mohla kazda zem udelat dle sveho uvazeni,nebo by se na to vymyslel nejaky system,treba v podobe nekolika her kde by bylo Top 10 mist v zebricku bodovano a ve finale by se body u vsech secetly a ten s nejvice body by byl vyherce.Administratori speed serveru,nebo nejaci k tomu urceni organizatori by jen napsaly jmeno (nick) sveho vyherce a zastupce INNU,ktery by si ten dotycny vyherce uz na serveru kde by se turnaj poradal zalozil.Pak by se jen zabral jeden speed server kde by se tenhle turnaj usporadal a kam by mely pristup pouze ti,kteri by byly vybrani.V pripade souboje kmenu by to nejspis bylo slozitejsi,ale u jednotlivcu v tom zadny problem nevidim az na stejnou (Podobnou) silu pripojeni u kazdeho hrace jine narodnosti pro fer play,aby to nikomu nelagovalo pri hre.Jinak ten turnaj by se mohl ci mel poradat na Anglickem serveru,protoze to je asi nejrozsahlejsi a nejznamejsi jazyk a kdo ho nezna,tak stejne ti co DK hrat umi to uz znaji nazpamet.Pokud by v usporadani tohoto turnaje (ted mam na mysly jednotlivcu) byl nejaky problem,ktereho si nejsem vedom rad bych ho znal pokud by to slo.. sem si vedom toho ze z meho pohledu hrace to je jednodussi nez z pohledu programatora,vedoucich kmenu..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prostě by Inno dalo datum mezinárodního kola, a země by si udělali kvalifikaci kdy by chtěli a jak by chtěli ;)
 

DeletedUser

Guest
Pozdáva sa mi to urobiť niečo také.Bolo by to určite spestrenie stereotypu speedu. Ale podľa mňa by sa nemusel robiť nejaký medzinárodný turnaj bohato by stačilo urobiť speed turnaj medzi nami tím myslím medzi Slovákmi a Ćechmi.Nešlo by o kmeň ale o jednotlivca.Pretože ako všeci vieme často sa stáva že prídu 3-4 kamaráti a ostatný si v prd...

Urobil by som to nasledovne:
1.Bolo by pár kvalifikačných kôl doba trvania 5 hodín- najviac bodov
(bolo by dané že hráč ktorí sa zúčastni jedného kola nebude pripustený do iného)

2.Nepostupoval by iba 1. ale prvých 10 hráčov toho ktorého speed
(podmienky víťazstva by sa nemenili vždy by šlo o najviac bodov )

3.Postupne by sa postupovalo klasickým turnajovím pavúm viššie a viššie stím by mohli vzniknúť noviny ako boli v speed ligo bolo to naozaj osviežnie
v nich by boli rozhovory s naj hračmi utočníkmi obrancami a pod.

4.Vo finále by sa ukázalo kto je naj hráč speedu v Ćesku a na Slovensku a ten by mohol nosiť tento primát pocelý rok.

*Tieto kvalifikácie by sa mohli hrať napr. v nedeľu poobede.
 

DeletedUser

Guest
to mi zní moc fajnově...
pro megalomany, dyby si toho všimli ti důležití, možno by se jim to aj zalíbilo a pak bychom to mohli vrstvit výš a výš s více zeměmi...:hi
 

DeletedUser26942

Guest
Také to nevidím jako úplně špatný nápad až na to stále jen klasický speedy já myslím že opravdu dobrý hráč musí být všestranný. A moc jsem nepochopila
Bolo by pár kvalifikačných kôl doba trvania 5 hodín- najviac bodov
(bolo by dané že hráč ktorí sa zúčastni jedného kola nebude pripustený do iného)
Říkáš pár kvalifikačních kol? To je blbost a z každého by postupovalo 10? To by jsi měl pak jako kolik hráčů 30? 50? A bylo by to strašně nespravedlivé např. jedné kvalifikace se zůčastní všichni dobří hráči a postoupí ti opravdu dobří a pak bude další té se zůčastní samé lamy a tak postoupí i hráči kteří jaksi mezi ty opravdu dobré nepatří. A jinak pamatuji si že něco takového bylo ještě před speed ligou a byla to fraška takže muselo by se to udělat opravdu dobře. Aspoň teda jako speed liga i když o tom by jsme tady taky mohli dlouze diskutovat.
 

DeletedUser

Guest
ošetřit se to dá:
registrace podobně jako u projektu (kdo chce platit premium, hraje), s tím rozdílem, že se vytvoří progeámek - náhodný výběr registrovaných hráčů...
vytvoří seznamy hráčů vylosovaných do několika skupin podle počtu speed světů, takže jen podle "náhody" budou hrát hráči ve svých světech...
Speed světy se mohou rozjet naráz ve stejnou dobu, pokud je to možné...
nechce se mi to moc rozepisovat, ale poenta je snadjasná... :king
 

DeletedUser

Guest
Také to nevidím jako úplně špatný nápad až na to stále jen klasický speedy já myslím že opravdu dobrý hráč musí být všestranný. A moc jsem nepochopila Říkáš pár kvalifikačních kol? To je blbost a z každého by postupovalo 10? To by jsi měl pak jako kolik hráčů 30? 50? A bylo by to strašně nespravedlivé např. jedné kvalifikace se zůčastní všichni dobří hráči a postoupí ti opravdu dobří a pak bude další té se zůčastní samé lamy a tak postoupí i hráči kteří jaksi mezi ty opravdu dobré nepatří. A jinak pamatuji si že něco takového bylo ještě před speed ligou a byla to fraška takže muselo by se to udělat opravdu dobře. Aspoň teda jako speed liga i když o tom by jsme tady taky mohli dlouze diskutovat.

bojiš sa snád že by si dostal vo svojej kvalifikácii silnych superov? to vobec nevadi pretože ten najlepši vihrá aj tak
 

DeletedUser

Guest
Nebo to udělat na působ ligy :) To prémim, nvm nvm :) Třeba jako vratná záloha? :D Určitě všechny rozestavěné vesnice :)
 
Nahoru