• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

External Speed stats

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7045
  • Vytvořeno

DeletedUser7045

Guest
možné to je, není to ani složité, ale uvidíme. Jak říkám, priorita je cz.
 

DeletedUser28785

Guest
oks už se těším, ale muselo by nastavení být
a) v původním jazyce
b) vytvořil by se nějaký jednoduchý překladač, který by byl speciálně vytvořen pro DK speedy :)
c) bude tam jen začátek a konec speedu
nejlepší by bylo podle mě C)
 

DeletedUser

Guest
skrrty když je BASH tam tam je potřeba dát kdo kolik měl OFF bodů
 

DeletedUser

Guest
nebo víš ty co víš co by bylo dobré aby se ukončil sám každý hráč noční režim podle svých představ jako kdyby byl jako do 14:00 a aby si ho ukončili třebA ve 13:00 to je taky možné že?
 

DeletedUser28785

Guest
no víš co to by se zneužívalo - dostanu se na 1. místo a dám si noční režim a budu DK sledovat přes hosta a jakmile mě někdo předběhne tak se tam zase lognu a seberu ho a pak si zase hodím noční režim aby mě nikdo nemohl sundat :D
 

DeletedUser7045

Guest
nebo víš ty co víš co by bylo dobré aby se ukončil sám každý hráč noční režim podle svých představ jako kdyby byl jako do 14:00 a aby si ho ukončili třebA ve 13:00 to je taky možné že?

pochop že externí statistiky nijak neovlivňují hru.
 

DeletedUser

Guest
no víš co to by se zneužívalo - dostanu se na 1. místo a dám si noční režim a budu DK sledovat přes hosta a jakmile mě někdo předběhne tak se tam zase lognu a seberu ho a pak si zase hodím noční režim aby mě nikdo nemohl sundat :D

No my to myslíme dobře a ty už jak bys toho zneužil pfuj že se nestydíš :no :rofl
 

DeletedUser7045

Guest
zítřejší Thetatest se bohužel neuskuteční, scripty ještě nejsou připraveny. O dalším vývoji vás budu informovat.
 
Nahoru