• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fórum - novinky, nápady, změny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Vážení čtenáři fóra,

jak jste si jistě všimli, v posledních dnech proběhlo několik menších změn na našem fóru. Rád bych slyšel i vaše názory a nápady, jak fórum zlepšit a otevřel menší diskuzi o tom, co nám na fóru chybí a jak bychom jej mohli ještě zlepšit.

Některé vaše nápady jste psali již do Linteovi sekce, ale vzhledem k tomu, že se následně sekce poměrně zaspamovala, ty důležité informace se tam ztrácejí. Zde vám proto dám nový prostor...

Prosím, jen smysluplné dotazy, nápady či náměty. Tato sekce neslouží k diskuzi o banech, blokacích či porušování pravidel. Jakékoliv pokusy o vyvolání konfliktu povedou k okamžitému zamčení tématu. Budu rád, když to budete plně respektovat a já budu otevřen těm nejlepším nápadům či návrhům naslouchat...


Těším se na vaše nápady
Kozmicz
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Informovanost o fóru, ale ne jen nějakou soutěží, to je nesmysl, kterým se neudrží hráči na tomto fóru.
Osobně vím, že dost lidí fórum zná, ale nepřispívají sem. Musí to zde být více otevřené na volný pokec (Ono to tak je, ale není to tak prezentováno do hry, tam se člověk dozví, e na fóru jsou soutěže a mohou zde najít nějaké návody, či se na něco dotázat, ale o nějaké zábavě nikde člověk neslyší), jak to provést ovšem netuším.

PS: Tím, kvůli čemu by jsi zamkl toto téma, jsi narážel na mě, že? :rofl
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Díky za tip, určitě v budoucnu budu častěji hráče odkazovat na herní fórum. Přeci jen je zde spoustu zajímavých témat, návodů a příspěvků, které mohou spoustě hráčů pomoci, takže s tím já naprosto souhlasím...

A neboj, mé "upozornění" nebylo mířeno na tebe, nebylo mířeno na nikoho konkrétního...
 

DeletedUser33829

Guest
- Podpisy na 4 (celé) řádky
- 2 obrázky do podpisu
- 3 až 5 videí do jednoho příspěvku
:great
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tu udržoval Johndeere, ale ten tu od té prohrané sázky není. Ale zajímavé by to bylo, kdyby se toho někdo opět ujal.
 

DeletedUser30368

Guest
Když mi vysvětlíte, jak se to dělá, tak bych i teoreticky občas mohl :-D
 

DeletedUser30368

Guest
Určitě tam je, dáte ji sem módi? Prozkoumám to a uvidíme, co zmohu :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Mohu se pokusit dohledat,pokud by si někdo pamatoval název téma bylo by to jednoduší.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, bylo to něco ve smyslu Odkud jsou největší spameři fóra - nebo tak nějak. :scratch
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru