• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fórum - novinky, nápady, změny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A co nechápeš? Ty pavouky, nebo ty Bradavice? :D

Bradavice snad vysvětlují klobouky, co nyní máme v headeru a pavouky to, když se podíváš, kdo je přítomen na fóru.


No a kytaru má Lotůsek určitě tak dobře uklizenou, jako onehdy fotoaparát ...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jo díky :D, nechápal jsem ty bradavice, teď už to smysl dává.
 

DeletedUser40474

Guest
Reklamy

Zdravim, dnes dopoledne se mne na uctu na vsech svetech ukazuji reklamy. Ptam se, jestli to je chyba v mem pocitaci a nebo ze strany Dk.

Dekuji za odpoved.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já mám adblock takže u mě nic ale bráchovi se reklamy objevují v chromu na androidím tabletu takže problém asi nebude u tebe, ale doufám že to tam nezůstane, už se mě dneska ptal jestli tam nemá nějaký adware ale ne.
 

DeletedUser37110

Guest
Ty reklamy jsou úplně super. Nejlepší způsob jak dát najevo, že stojíte jen o platící zákazníky!
Tomu říkám změna k lepšímu, nápad k nezaplacení.
Ještě by mohlo být zpoplatněno 10 PB přihlášení se na účet!!

Prosím o přednesení tohoto návrhu na nejbližším zasedání INNO.
 

DeletedUser40474

Guest
Mne hlavne prekvapuje a udivuje, ze o tom nedalo vubec vedet INNO a nebo nekdo dalsi, kdo nas informuje o zmenach v Dk.
 

DeletedUser40698

Guest
A nejlepší jsou ty reklamy typu Hover-to-Play (spouštěné najetím myší)

na profilech těch hráčů co nemají premium např. tato ukázka

Hower-to-Play

Ale zajímavé je to, že platící hráči si nesmějí dát na profil videa z youtube, ale jak jde o reklamu tak je to ready.:cry

Dobrý no, jsem zvědav čeho se ještě dočkáme, dožijeme.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Lidi, adblock to spolehlivě řeší, Inno brzo dojde že tohle není něco co jim za to stojí :)
 

DeletedUser40474

Guest
Nechapu, co je to napadlo. Ja si nebudu stahovat adblock, jen kvuli tomu, ze povolili reklamy. Zapomneli trochu premyslet u toho vyvijeni hry.
 

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Lidi, adblock to spolehlivě řeší, Inno brzo dojde že tohle není něco co jim za to stojí :)

To máš pravdu.:) Ale když si nemůžu na svůj profil vkládat co chci já (videa z youtube,svoji reklamu,...), tak jak si můžou dovolit dávat svoje reklamy na můj profil? A nejenom na můj. Jako platící hráči teď ještě někomu vyděláváme na reklamách.:(
Jestli to takhle půjde dál, tak bych se nedivil, kdyby to dopadlo jako píše DaP-2009. Budeme platit za přihlášení na svůj účet.:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru