• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

F4llen4ngel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41822
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41822

Guest
Zdravím Vás všechny :) Nakonec mi to nedalo a pokusil jsem se o nějakou slátaninu, za zkoušku nic nedám :D:D Poprvé co jsem něco dělal v programu na úpravu fotek, takže to tak i vypadá :yes

[SPOIL]http://prntscr.com/8xzbnl Doufám že jsem to nahrál správně :wacko[/SPOIL]

Soutěžní obrázek:
48IzmoH.png

Sakra to mi to trvalo než jsem přišel na to jak to přidat, doufám že teď je to správně :shout:shout:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To není špatné, jen si pozorněji přečti zadání soutěže.
 

DeletedUser

Guest
Námět je fajn, ale opět nedodržené zadání soutěže :(
 

DeletedUser41822

Guest
Takže jsem obrázek upravil (Soutěžní obrázek). Doufám že nevadí že jsem ho předělal celkově. Zasedl jsem k internetu a trošku četl o používání programu, takže jsem si s tím vyhrál trošku víc. Pokud by to byl problém, upravím pouze velikost původního obrázku :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nevadí, dokud soutěž neskončí je možné upravovat. Ale přesto pořád ještě nejsi zcela v souladu s pravidly soutěže, podívej se na ně pozorně a podívej se, jak se zobrazují soutěžní obrázky ostatních.
 

DeletedUser41822

Guest
Nevadí, dokud soutěž neskončí je možné upravovat. Ale přesto pořád ještě nejsi zcela v souladu s pravidly soutěže, podívej se na ně pozorně a podívej se, jak se zobrazují soutěžní obrázky ostatních.


Asi po sté, ale přeci jen :D Stačilo hledat, ale myslel jsem že dřív poletí počítač z okna :D:D Děkuji za upomínky a doufám že se obrázek líbí a už vyhovuje :blush
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, nyní je to OK. :thumb
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru