• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fair play svet

  • Zakladatel vlákna DeletedUser44183
  • Vytvořeno

DeletedUser34303

Guest
To, že si hráč díky Prémiovým bodů vytvoří náskok určitě není v této hře rozhodující, pokud se na něj domluví kmen dobře spolupracujících lidí, klidně i bodově mnohem slabší, dokáží takového hráče porazit. Tahle hra je hlavně o spolupráci, strategii, pokud se podívám na statistiky uzavřených světů, tak světy nevyhrávají ti nejbohatší, ale ti nejlepší, kteří mají při sobě kmen schopných lidí.
hraju na tom serveru a nejde jen o jednoho hráče celý systém runových válek je špatnej. Hráči kteří se znají z jiných serverů pak udělají kmen k tomu tři sestry v okolí tím pádem mají 120 hráčů a pak šikanují malé kmeny kteří mají jen 30 lidí. Vždycky sem tohle nenáviděl lezení do kmenů s 50 lidma a ted je to tak že na jednom kontinentu jsou 3 kmeny kteří jsou jeden a šikanují tam všechno takže se určitě s jedním kmenem nedohodnete na sikaně jednoho hráče když nemáte šanci ani ve svým okolí... Diplomacii a takový beru ale to že už od začátku tam jsou kmeny s 3 sestrami to je k smíchu..
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Když hrál Kozmicz DK naposledy na nějaké slušné úrovni a s nějakým snažením, tak ze všech placených funkcí existoval jen prémiový účet, takže je jasné, že zcela nechápe současnou situaci. Těžko lze srovnávat to, když je mapa posetá 500-700bodovými hráči a semtam je někde někdo, kdo má 1000, 1200, možná i 1500 bodů, když to vážně uměl. Za takové situace tehdy bylo možné, aby se menší hráči domluvili na likvidaci toho většího. Dnes to možné není, protože to funguje tak, že když se někdo snaží a má třeba 600 bodů bez prémiových funkcí, někdo, kdo do toho narve, co může, má 3000-5000. Pro jistotu se spojí s hráči, kteří do toho dali o něco méně PB, ale 1500-2500 bodů mají taky. Onen 600bodový hráč se nemá s kým spojit, protože jsou všichni buď farmy, nebo se starají jen o to, aby prodali suroviny na prémiovém trhu. A kdyby náhodou přeci jen byl naplánován nějaký překvapivý útok, prémiová funkce napadeného SMSkou vzbudí :) Což neznamená, že s velkou dávkou štěstí nejde vyhrát svět a používat za celou dobu jenom prémiový účet; možná i bez něj... Ale že by o výhře světa rozhodly individuální schopnosti a znalosti hráčů, to dnes vážně ne. Že hodně z těch, co do hry investují hodně PB, se vítězství na světě ani nepřiblíží, je pravda, ale veskrze si za to většinou můžou sami - od určité fáze hry je to přestane bavit, tak skončí nebo se postarají o to, aby skončili, někteří jsou zabanováni za scripty nebo duál, ale hodně jich i uspěje a svět vyhraje.
 

DeletedUser33829

Guest
Kozmicz je jako Friedrich Paulus, šlo by mu teoretizování vedení válek na vojenské akademii, ale v praxi naprosté selhání. To, co napsal Kozmicz je vedle, jak ta jedle.

Abych neopakoval tantalenu, jen ho rozšířil. Hráči se nemají šanci zbavit hráče, dokud nemají šlechtice (nejlépe vláček), to i těm nejaktivnějším na světě s rychlostí jedna trvá měsíc, pokud nic nezkracují a nekupují suroviny a sedí u toho často a permanentně rabují, hráč co do toho dává PB má už v té době několik vesnic a nehraje sám, tudíž aby se takového hráče zbavili, tak by musela být parta lidí, která by se musela snažit mu sebrat všechny vesnice během maximálně jednoho dne, než by jej kmen podpořil. Vsadím se, že v dnešní situaci „kvality“ hráčů DK nemožné. „Průměrný“ hráč má na profilu napsáno, že „body budí respekt, ale armáda jej dělá,“ ale v praxi to funguje tak, že spousta takových pisálků je z těch bodařů zařezaná až po uši, včetně řady rádoby bojovníků tohoto fóra.

Jeden člověk výše psal o nováčkovi, který nikoho nezná, takový člověk má problém najít kamarády, když nikoho nezná. Prostě a jednoduše, Inno to přepísklo a hráče jedoucího na PB nemá okolí už žádnou šanci v praxi zlikvidovat, to že to ti hráči většinou nedohrají je způsobeno tím, co píše tantalena, že je baví jen ten začátek, a pak to samí ukončí.

Před lety na některém světě měl svoji první vesnici asi 3,6 pole od mojí největší hráč na daném světě, byl ve stejném kmenu jak zelí999, měl už tři vesnice a zaútočil na mě, já jsem jej sice vyčasoval a zničil armádu včetně katování kovárny, ještě jsem ten útok na něj poslal ten den znovu, kovárnu za PB (jinak by to ani nešlo) měl už postavenou znovu a vojsko nikde (typický PBčkař, ale i tak většina hrdinů profilů je podělaná na takové hráče útočit), ale neměl jsem panský dvůr, jediné co jsem zmohl bylo ho zbrzdit a utratit pro inno PB, za což žádné poděkování mi dodnes nepřišlo… jen na okraj, pak už podruhé tu kovárnu za PB nezkracoval a další den ráno už tam měl asi podpory, já mu ale šel vymlátit jinou vesnici… dnes by stačilo mít pár lidí, kteří spolupracují a vyhrát svět, protože ty velké kmeny moc nespolupracuji, jenže ti lidi už nejsou nikde. A spousta hrdinů a kecálků se sama chová zbaběle a nečestně, ale k tomu se nebudou veřejně přiznávat, že ano.
 
Nahoru