• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

FAQ by Shulík

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4584

Guest
Takže přikládám svůj FAQ:
A) "Administrační" dotazy:


1. Proč se nemůžu zaregistrovat na svět csx???
Tento svět je pravděpodobně uzamčen pro přihlašování z důvodů přeplnění. Bude-li odemčen je ve hvězdách.

2. Zapomněl/a jsem heslo. Co mám dělat???
Na hlavní stránce klikni na Zapomenuté/změněné heslo (pod přihlášením) nebo na tento odkaz, vyplň tam Tvůj nick a email, který jsi při registraci zadával/a a na mail Ti přijde heslo nové.

3. Chci si změnit heslo.
Nastavení → změna hesla.

4. Hraji dva světy. Na jednom jsem si změnil/a heslo a ono se mi změnilo i na druhém. Co se děje???
Ty máš jeden účet, se kterým hraješ na více světech. Tento účet má pouze jedno heslo.

5. Chci si zrušit účet na jednom světě. Zůstane mi na jiném???
Ano. Zůstane. Narozdíl od změny hesla se rušení účtu týká pouze toho světa, kde účet necháš zrušit... Pokud se toho i tak bojíš, stačí, když se na ten svět 14 dní nepřihlásíš.

6. Kdy bude nový svět???
Na to se neptejte. Až bude v plánu nový svět, dozvíme se hodně předem. Ani Support neví, kdy bude nový svět. To je věc Indigry a hlavně Němců.

7. Co to je Support??? Jak tam napíšu???
Support má za úkol odpovídat na dotazy, přijímat Tvé podezření na porušení pravidel a dávat pozor, aby se pravidla neporušovala. Napíšeš tam:
a) Tímto odkazem
b) Nastavení→Dotaz na Support


B) "Začátečnické" dotazy:


1. Co to je Vesnice Barbarů???
Vesnice Barbarů je opuštěná vesnice. Může vzniknout buď automaticky na začátku hry nebo když nějaký hráč zruší účet, popřípadě mu Support za porušení pravidel nějaké vesnice odebere. Ve vesnici barbarů by se neměly produkovat jednotky, ale pokud tam již po bývalém majiteli nějaké jsou, zůstanou tam. Také při odebrání vesnice Supportem se tam (konkrétně při "těžších" provněních) objeví vojsko, je tam dáno automaticky, počítačem a je tam: (x=počet bodů vesnice) x kopiníků, x šermířů + vojsko, které tam majitel měl (nebo ne???).

2. Co to je Bonusová vesnice???
To je automaticky vygenerovaná vesnice, která má nějaké vylepšení. Například o 3% větší produkce všech surovin a tak dále.


3. Jak si mohu postavit vojáky???
Nejdříve musíš mít Hlavní budovu na lvl 3 a potom postav kasárna. Můžeš zatím pouze kopiníky. Na další jednotky se podívej sem (poznámka: Na všech světech jsou jednotky stejné, akorát jejich rychlost se liší. Proto si v té nápovědě úplně nahoře klikni na svět, který Tě zajímá).

4. Proč si nemůžu postavit dalšího paladina???
Každý hráč může mít pouze JEDNOHO paladina.

5. Jak si mohu přejmenovat paladina???
Socha→tam je kolnka na přejmenování.. POZOR Paladin jde přejmenovat pouze, pokud ho máte vyrobeného.

6. Kolik je maximální počet bodů v jedné vesnici???
Na všech světech vyjma classicu (cs5) je to 12.154 bodů. Na světě 5 je to tuším 12.130. NEříkám ale, že je zrovna nejlepší dostavovt vesnice na maximum...

7. Které jednotky jsou na obranu a které na útok???
Pkud to chceš vědět detailněji, podívej se sem. Pokud ne, snad stačí, když napíšu že:
Obrana: Kopiník, Šermíř, Lučištník, Těžká Kavalerie.
Útok: Sekerník, Lehká Kavalerie, Lučištník na koni. (A samozřejmě beranidlo a katapult ;)).
Kdyby někdo říkal, že TK je na útok, odpálkujte ho tím, že má téměř totožný útok s LK, přičemž LK zabere v Selském Dvoře méně místa a je rychlejší.

8. Jak stáhnout podporu???
Jdi do vesnice, kde se vojáci "narodili". Potom: Nádvoří→Vojenské jednotky→Odvolat: Všechny/Vlastní.

9. Co to je Noční Bonus???
Noční Bonus je o 100% zvětšená obrana obránce a je to mezi 00:00 - 8:00. Rozhodující je čas příchodu vojska.

10. Co to je Noční Režim???
Noční režimy jsou pouze na speedech a je to vlastně totální zmražení účtu. Ty se tam nemůžeš přihlásit, nikdo na Tebe nemůže útočit.

11. Jak můžu vyhrát svět???
Svět se dá vyhrát, když nějaký kmen nebo hráč (to není moc časté) zabere 80% AKTIVNÍCH vesnic. Ale neboj... To trvá několik let... ;)

12. Co dělat nejdříve???
Nebudu to sem vypisovat, každý na to má jiný názor. Zkus se podívat do této sekce nebo dáte Nastavení→Nastavení→Tutoriál (2. odspoda) a změníte z "Vypnut" na "Zapnut".

13. Jak dlouho jsem chráněn před nepřátelskými útoky???
Většinou je to 5 dní, ale doporučuji se podívat na Nápověda→Informace o serveru

14. Jak si mohu přejmenovat vesnici???
Hlavní Budova→Úplně dole je kolonka "Změnit jméno vesnice".

C) "Pokročilejší" dotazy:


1. Hraji na světě 1/2. Proč můj paladin nemá žádné předměty???
Paladin má předměty pouze na nových vezrích, konkrétně svět 3,4,6 a 7 (určitě přibydou další). Svět 5 je Classic, tam žádný paladin není.

2. Co to je "morálka" a jaký má smysl???
Morálka má za úkol chránit slabé hráče proti napadení silnými. Pokud je morálka třeba 50% bojuje pouze 50% útočníkova vojska. Ostatní umíraji tak, jako ti, co bojujou. (příklad: Morálka 50%. Útočíš se 100 LK. Obránce má 1.000 kopí. Tobě bojuje jenom 50 LK. A vždycky, když umře jeden, co bojuje, zasebevraždí se jeden, co nebojuje.) Doporučuji vyzkoušet simulátor. Je tam i kalkulátor morálky...

3. Co to je "Zástup v dovolené"??? Jak si ho zadám???
Zástup v dovolené má smysl používat tehdy, když jedeš někam pryč. Zadáš ho: Nastavení→Režim Dovolená. Tam se též přihlásíš na cizí účet, dá-li Ti zástup v dovolené. Pro fajnšmekry: Když někoho zastupujete a dáte ZvD někomu, aby vás zastupoval, on se na účet, který zastupujete vy nedostane. Ale pokud se lognete na účet, který zastupujete a Nastavení→Režim dovolená, můžete to komukoliv předat... Je to ale nebezpečné, dáte-li zástup někomu vy... Může se stát, že vás nakonec bude zastupovat někdo úplně jinej...

4. Proč se mi nepřipsaly body??
Body se nepřipisují nonstop. Na normálních světech (vyjma speedů) se všechno vyrovná vždy v 01:00. Ale není to vždy, na světě může být chyba... Koneckonců: Proč vám jde o body??? ;)

5. Když mi zbourají všechny sochy, zůstanou mi předměty??? A budu moci s paladinem manipulovat???
Na oboje otázky patří odpověď "ANO.". Byť si tím nejsem stoprocentně jist.

6. Když pošlu podporu a vesnici, ze které jsem jí vyslal mi zaberou. Co se s podporou stane???
Vojáci zmizí. Chceš-li to vysvětlit "dětsky", prostě nechtějí sloužit novému pánovi, tak zdrhnou.

7. Jak si můžu poslat vojáky tak, aby to nebyla podpora a aby mi v té vesnici zůstali a já s nima mohl útočit???
To nejde. Byli by tím zvýhodněni hodněvesnicoví hráči, kteří by mohli army dělat v x vesnicích najednou.

8. Když mi zaberou všechny vesnice a hraju na světě, kde je zbrojnice. Zůstanou mi předměty???
Ano.
Dole pokračování:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4584

Guest
D) Dotazy ohledně kmenu

1. Jak vstoupit do kmenu???
Napiš jejich náboráři nebo vůdci o pozvánku. až jí dostaneš:
a) Jsi v kmenu. Musíš z něj vystoupit (Kmen→Náhled→Opustit kmen (vlevo nahoře)) a pokračovat podle bodu b)
b) Nejsi v kmenu: Kmen→Vyber si z pozvánek, co tam budeš mít ten správný kmen a klikni přijmout.
pozn1: Pokud jsi vůdce kmene:
c) Předáš někomu práva vůdce a kmen opustíš podle a)
nebo d) Dáš rozpustit kmen (Kmen→Vlastnosti→Rozpustit kmen (Vpravo dole))

2. Co znamená tato (
ally_forum.png
) kaňka???

Pokud vidíte tuto kaňku vedle nápisu "Kmen", znamená to, že v kmenovém fóru je nový příspěvek. //EDIT: Doufám, že všichni víte, co "Kmenové fórum" jest.

3. Jak zvát lidi do kmene???
Klikněte na profil hráče. Tam by pod "Poslat zprávu" Mělo být "Pozvat do Kmenu". Pokud to tam není:
a) Zkontrolujte, jestli máte práva náboráře (ta má: Zakladatel, Vůdce a ten, který má práva náboráře... :D - zeptejte se krále kmene/zakladatele ;), nebo se to dá zjistit: Kmen a nahoře v liště by mělo bejt: "Náhled", "Profil","Členové","Diplomacie" a vedle toho "Pozvání") pokud ano:
b) Zkontrolujte, jestli není ten hráč už pozván (Kmen→Pozvání→zkontrolujte, jestli není ten hráč napsán v tom seznamu). pokud v seznamu není:
c) Není už u vás ve kmenu??? :D:D Pokud ne:
d) Nemáte přeplněný limit členů???(EDIT: Mám ale ten dojem, že by to řvalo, že "maximální počet členů v tomto kmenu byl již dosáhnut"...)

4. Kolik může být v kmenu max. členů ?
svět 1-1000 členů
svět 2-1000 členů
svět 3-500 členů
svět 4-1500 členů
svět 5-100 členů
svět 6-200 členů
svět 7-50 členů

To (a další zajíavé věci) se dá zjistit taky: Nápověda→Informace o severu


E) Dotazy týkající se profilu

1. Proč si nemůžu dát obrázek profilu??
Na to potřebuješ premium účet (viz. "Dotazy ohledně Pú")

2. Proč si do profilu nemůžu dát barevný text/obrázek???
V profilu jsou povoleny pouze BB-kódy:
//EDIT: Nešly vložit, podívejte se sem

3. Jak si vůbec můžu udělat profil???
Nastavení. Tam dole to máš. (Osobní text)

4. Proč mi do profilu nejde dát obrázek v ACSII kódu?? Když ho tam vložím, zmizí mi mezery??
Nejprve, co to je ACSII kód: Obrázky v ACSII kódu jsou takové ty meče, sekery atd. složené z textových znamínek.
A proč to nejde??? Zkuste je dát do BB-kódu (
Kód:
) nebo místo mezer použít "_" (podtržítko).[/COLOR]
 
 
[COLOR=red][SIZE=5][B][U]F) Dotazy ohledně BB-kódů[/U][/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=navy]Všechno ohledně BB-kódů naleznete [URL="http://cs4.divokekmeny.cz/help.php?mode=bb"]zde[/URL].[/COLOR]
 
[U][COLOR=#000080]1. Jak udělám ty hranatý závorky???[/COLOR][/U]
[COLOR=#000080]a) Přehoď si na angl. klávesnici (Shift+Alt) a hranaté závorky děláš klávesami mezi "Enter" a "P", jeda byla u české klávesnice používána na "ú" a druhá na ")".[/COLOR]
[COLOR=#000080]b) Alt Gr + F pro [ ; Alt Gr + G pro ].[/COLOR]
[COLOR=#000080]c) Místo Alt Gr můžeš použít kombinaci Ctrl+Alt (+F pro [ ; +G pro ]).[/COLOR]
 
[COLOR=navy][U]2. Jak udělám tu "Rouru" (svislou čáru), která odděluje souřadnice???[/U][/COLOR]
[COLOR=navy]a) Přehoď si na Anglickou klávesnici ([I]Shift+Alt[/I]) a: [I]Shift+Talčítko hned vedle vrchní části Enteru, na kterém je: (,){,].[/I][/COLOR]
[COLOR=#000080]b) Alt Gr + W[/COLOR]
[COLOR=#000080]c) Ctrl+Alt+W[/COLOR]
 
[COLOR=#000080]pozn: Pro začátečníky je asi nejlepší ty BB-kódy vždy kopírovat...[/COLOR]
 
 
[SIZE=5][B][U][COLOR=red]G) Všechno ohledně zabírání vesnic[/COLOR][/U][/B][/SIZE]
 
[B][U][COLOR=yellowgreen][SIZE=4]0. Čistě můj návod na zabrání vesnic. Nová se založit [COLOR=lime]NEDÁ!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/U][/B]
[COLOR=darkorange]Nejprve si postav [B]Panský dvůr[/B] (Hl. Bud. lvl 20, Kovárna lvl 20, Tržiště lvl 10 ; [/COLOR][COLOR=darkorange][IMG]http://cs7.divokekmeny.cz/graphic/holz.png[/IMG]15.000 [IMG]http://cs7.divokekmeny.cz/graphic/lehm.png[/IMG]25.000 [IMG]http://cs7.divokekmeny.cz/graphic/eisen.png[/IMG]10.000 ). Chvilku si šetři a vyraž [B]Zlatou minci[/B] (v Panském dvoře ; [/COLOR][COLOR=darkorange][IMG]http://cs1.divokekmeny.cz/graphic/holz.png[/IMG]28.000 [IMG]http://cs1.divokekmeny.cz/graphic/lehm.png[/IMG]30.000 [IMG]http://cs1.divokekmeny.cz/graphic/eisen.png[/IMG]25.000 - [I]pozn: Na každého šlechtice potřebujete naklikat tolik mincí, kolikátý je ten šlechtic v pořadí. Na prvního šlechtice jednu minci, na druhého 2 (takže musíte mít celkem 3), na třetího 3 (celkem už máte 6 mincí, na 4. šlechtice 4 mince (celkem 10 mincí)... Obvykle se dá vesnice zabrat 4 útoky, přičemž v každé je šlechtic. [B]Více šlechticů v jednom útoku nemá smysl!!! Oddanost to nesnižuje víc!!![/B][/I] [SIZE=1](Noo.. Někdy to samozřejmě smysl má... Třeba když si pomocí simulátoru vypočítáte, že vám chcípne víc jak půl jednotek... I když to zase můžete poslat šlechtu až po útoku)[/SIZE]). Až budete mít Zlatou minci, šetřete na [B]šlechtice[/B] (v Panském Dvoře [/COLOR][COLOR=darkorange]; [IMG]http://cs1.divokekmeny.cz/graphic/holz.png[/IMG]40.000 [IMG]http://cs1.divokekmeny.cz/graphic/lehm.png[/IMG]50.000 [IMG]http://cs1.divokekmeny.cz/graphic/eisen.png[/IMG]50.000). Potom můžeš zabírat vesnici. Zabírat můžeš jak Aktivní vesnice ([IMG]http://cs7.divokekmeny.cz/graphic/map/v4.png[/IMG]), tak Vesnice Barbarů (šedivky - [IMG]http://cs7.divokekmeny.cz/graphic/map/v2_left.png[/IMG]) tak Bonusové vesnice ([IMG]http://cs7.divokekmeny.cz/graphic/map/b2_left.png[/IMG]) - pro lamy: neznamená to, že třeba větší barbarskou vesnici nemůžete zabrat. Můžete zabrat klidně vesnici s 12.154 body.[/COLOR]
[COLOR=#ff8c00]Zabírá se: Vyrobíš šlechtice a k němu doprovod. Pokud chceš zabrat barbarskou vesnici, kterou farmíš, asi jí nemusíš ani prošpehovávat. Pokud chceš zabrat třeba Barbarskou nebo bonusovou vesnici, kterou nefarmíš, doporučuju prošpehovat, protože někdo tam může mít podpory... Když znáš počet jednotek ve vesnici: Vesnici vyčisti (pokud tam nějak jednotky jsou) a šlechtice posílej tak, aby přišli chvilku po útoku [B](šlechtice posílejte pouze po [U]jednom[/U] v každém zabíracím útoku)[/B]. Hlavně pro útoky na Aktivní vesnice to má smysl. Samozřejmě, že nemůžet pošlat šlechtice bez doprovodu. Ideální je co největší útočná armáda, ale dá se posílat i obraná. Opakuji: [B]Šlechtice [U]nikdy [/U]naposílej bez doprovodu!!! [/B]Oddanost klesá při každém útoku jinak. Jaké rozmezí je na Tvém světě?? [/COLOR][COLOR=black][I]Nápověda→Informace o serveru. [/I][/COLOR][COLOR=darkorange]Když zabereš vesnici, automaticky tam máš oddanost 25.[/COLOR]
 
 
[COLOR=#000080][COLOR=#000080][U]1. Jde Vesnice Barbarů/Bonusová vesnice zabrat???[/U][/COLOR]
[COLOR=#000080]Ano. Zabírají se klasicky s tím rozdílem, že se [U][B]aktivně[/B][/U] nebrání.[/COLOR]
 
[COLOR=#000080][U]2. Zabral/a jsem vesnici, ale jednotky se mi nevrátily a v nové vesnici s nima nemůžu hýbat...[/U][/COLOR]
[COLOR=#000080]Jdi do vesnice, kde se vojáci "narodili". Potom: [/COLOR][COLOR=black][I]Nádvoří→Vojenské jednotky→Odvolat: Všechny/Vlastní[/I][/COLOR][COLOR=blue].[/COLOR]
 
[/COLOR][COLOR=#0000ff][I]Pokračování na straně 2[/I][/COLOR]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je to dobry, vazne.. Jsou tu snad vsechny otazky, ktere se tu na foru opakuji a ty odpovedi na ne jsou srozumitelne, vicemene.. to jsou takovy drobnosti, co me napadaji, jako napriklad jak zjistis nastaveni sveta, ktery hrajes, "konec hry" bych dal mezi administracni dotazy nebo bych nejdriv dal navod na zabirani vesnic a pak teprve co jsou vesnice opustene, bonusove, barbarske, a ze se zabiraji stejne jako vesnice normalni.. apod. (i kdyz zrovna ten dexteruv navod muze byt na prvni pohled nesrozumitelny - neresi pocet minci k dalsimu slechtici, ze o mince neprijdes pri padu slechtice ani fakt, ze klesani oddanosti nezavisi na postu slechticu, ale poctu slechtickych utoku, to vse je tam az v diskusi..)

potom bod 6 by mel urcite vyjasnit nekdo z admin tymu, nekdo kdo opravdu vi, jak to je s jednotkami v odebranych vesnicich..

nakonec treba na hranate zavorky tu navod snad ani byt nemusi, kazdopadne kdyz uz se me na to nekdy nekdo ptal, spis nevedel jak napsat na cs klavesnici "rouru": | ..takze to muzes take dodat..

ale jinak klobouk dolu.. ;)
 

DeletedUser4584

Guest
Díky!!!
Psal jsem, že to ještě přehážu, toto je pouze koncept.
Co se týče bodu 6: Mám dojem, že to tu někde bylo, ale admini by to mohli objasnit. Šlechtice přidám, máš pravdu. Akorát si říkám, je-li morální a etické překopírovat sem Lukaniusův návod, jak postavit šlechtice...
Rouru do BB-kódů určitě přidám. Díky. Na to bych zapomněl. Pořád procházím otázky, co se tam opakuje.

Jo a zrušim číslování. //EDIT: Tak ne ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jop, lukaniuv FAQ nesoutezi (a beztak uz prochazel evoluci, takze cely neni uplne "jeho"), imo muzes upravit, preformulaovat, nebo rovnou zkopirovat vsechno zde z fora, co by tvemu FAQu prospelo, krom primych kopii casti textu z FAQu spoluucastniku souteze. Muzes si i vypomoci na forech jinych (a na konci pripadne dat "credits")

..kazdopadne k vesnicim je treba vypichnout ze - se nedaji postavit a novou ziskas jedine zaborem/obsazenim stavajici (cervene, sede (barbarske, opustene, odebrane), prip. zlutosede (bonusove)) ..obsazeni zavisi na oddanosti vesnice, ktera je normalne na 100, tu snizuje slechtic pri uspesnem utoku tak a tak, slechtic nemuze jit sam, to by utok neuspel (to uz se vlastne nove pise i primo ve hre..), pokles oddanosti klesa od poctu utoku (vic slechticu v jednom utoku je zbytecne) oddanost dorusta tak a tak..(je to ruzne podle svetu, i proto si myslim, ze by v administracnich oazkach melo byt, jak zjisitis nastaveni sveta, ktery hrajes (napoveda >> info o serveru)) nove obsazena vesnice automaticky dostava oddanost takovou a takovou.. atd. + jeste ty mince..

Cislovani bych nerusil, muzes pak na jednotlive body odkazovat v ramci faqu, nebo i pozdeji.. Ale nechci ti do toho kecat, takze me neber doslovne, to jen kdybys hledal inspiraci, kde ja osobne vidim prostor pro vylepseni..
 

DeletedUser4584

Guest
Pokračování ze strany 1


H) Dotazy ohledně Pú

1. Jak to, že u například objednání Pú přes mobil/telefon mi to píše, že to stojí 79KČ na jedné stránce a při pokračování, že zaplatím 140KČ???
Těch 61KČ je poplatek poskytovateli telefonní sítě. Poplatek je u všech plateb, ale třeba u převodů je velmi malý.

2. Jak si dám Grafický balíček???
Nejlepší bude mrknout se sem. Pokud to chceš zjednodušeně:
Cesta k zadání GB (jak zimního, tak jakéhokoli jiného): Nastavení→Nastavení
a) Nemáš Pú. Máš možnost pouze mezi letním a zimním grafickým balíčkem (Zimní Grafický balíček - Vypnut/Zapnut (přímo nad OK).
b) Máš Pú. Dole jsou dvě kolonky: Cesta na grafické data: a Cesta na CSS-Data:. Na stránkách, kde se GB dají najít máte, co kam vložit.

3. O kolik budu platit víc při stavební frontě???
3. + 0%
4. + 25%
5. + 56%
6. + 95%
7. + 144%
8. + 205%
9. + 281%
10. + 377%
11. + 496%
12. + 645%
13. + 831%
14. + 1064%
15. + 1355%
16. + 1719%
17. + 2174%
18. + 2742%
19. + 3453%
20. + 4341%
21. + 5451%


CREDITS
Na tomto FAQu mají podíl:
Shulík - Samozřejmě autor, snažil jsem se to nekopírovat.
.BlackLord. - Velice zajímavá stavební smyčka přidaná z vlastní zkušenosti na speedu.
Lukanius - Plono námětů (ale snažil jsem se vlastními slovy) jsem si vzal z "jeho" FAQu.
Guan Yu - Velice pomohl svými kvalitními postřehy.
Císař Mauricius - S jeho svolením dva převzané náměty z jeho FAQu.
remzi - Bombardoval jsem mu Supportový tickety dotazy, ohledně algoritmu stoupání stavební smyčky... Bohužel asi žádný neexistuje... :D A bombardoval jsem ho přesto, že mu vypadl počítač... :D:D


Snad jsem na nikoho nezapomněl.


Poznámka: Omlouvám se za chyby, několikrát jsem to přečetl, ale překlepy tam jistě jsou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser843

Guest
Díky!!!
Psal jsem, že to ještě přehážu, toto je pouze koncept.
Co se týče bodu 6: Mám dojem, že to tu někde bylo, ale admini by to mohli objasnit. Šlechtice přidám, máš pravdu. Akorát si říkám, je-li morální a etické překopírovat sem Lukaniusův návod, jak postavit šlechtice...
Rouru do BB-kódů určitě přidám. Díky. Na to bych zapomněl. Pořád procházím otázky, co se tam opakuje.

Jo a zrušim číslování. //EDIT: Tak ne ;)

"6. Co to je Vesnice Barbarů???
Vesnice Barbarů je opuštěná vesnice. Může vzniknout buď automaticky na začátku hry nebo když nějaký hráč zruší účet, popřípadě mu Support za porušení pravidel nějaké vesnice odebere. Ve vesnici barbarů by se neměly produkovat jednotky, ale pokud tam již po bývalém majiteli nějaké jsou, zůstanou tam. Také když tu vesnici odebere Support, mám za to, že tam naklikají nějaké vojsko."
------
Zalezi od toho, v akom rozsahu porusil hrac pravidla. Ano, ta moznost tu je, mozme tam naklikat vojsko, resp. spravi to program podla toho, kolko ma ta dedina bodov. To je aj vysvetlenie toho, preco v dedinach bolo napr. 12154 kopinikov a 12154 sermiarov.




 

DeletedUser4584

Guest
Hele, mám jeden dotaz:
Když bude vesice odebrána a dáno tam trestné vojsko (jak Linteo vejš psal), zůstane tam navíc i vojsko, které měl majitel v té vesnici vystavené???

___________________________________________________
Jinak si myslím, že FAQ je hotovej. Má-li někdo nějakou připomínku, co tam dodat, napište jí, prosím, co nejdřív, ať to můžu zpřeházet a přečíslovat. Dík.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru