• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fidélek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dopis pro Ježíška

[SPOIL]Milý Ježíšku,


jelikož je tento dopis omezenej, tak budu velmi stručný a asi začnu tím jak jsem byl letos hodný. Řádně jsem farmil, posílal podpory a útočil. Support jsem škádlil jen minimálně, takže si myslím že mám nárok na dost dárečků.


Jsem i dost skromný člověk, takže nepotřebuju žádné veledary v podobně mírů, předmětů pro paladina, PB, atd atd atd.
Víceméně Tě žádám pouze o dvě věci, které jsou pro mě nejdůležitější.


První mé přání je nepotkávat na DK hráče tipu Solar, na kterého jsem vážně alergický. Více to kvůli obavě z BANu rozebírat nebudu :D Ohledně lidí Ti rovnou i poděkuju za to, že jsem na DK narazil na moře suprových lidiček, které mám i rád a za které bych hrdě padnul. Je to až neuvěřitelné kolik tu je suprových lidí :) Díky! :)


Mé druhé přání už ale nebude tak jednoduché :) Nedávno jsem se na DK seznámil s jednou úžasnou nejmenovanou hráčkou, která mě doslova očarovala a ačkoliv jsem jí ještě v reálu neviděl, tak si dovolím tvrdit, že je pro mě vším. Jé to sice ještě hříbátko, se kterým se občas nepohodneme, ale v mých očích je pro mě prostě i tak boží, nejlepší a natolik ideální, že že si s ní dokážu představit i společné trávení důchodového věku ve dvou na DKčkách :3 Jsem do ní prostě blázen :) A teď k tomu přání. Přeju si, abychom spolu jednou byli partneři, milovali se navzájem a byli spolu šťastní až do smrti:) Sice na to je i Ježíšek krátkej, ale hlásit se to musí. Celá takhle situace je jen a jen na nás jak se se vším popereme a třeba se stane i nějaký ten vánoční zázrak :) Snad jí brzo uvidím, abych jí mohl uhranout mým neodolatelným pohledem, svést sádovským šarmem a sbalit na mojí žhavou maxy bradku :D :D A jestli to ne letos, tak snad po novém roce :)


To je vážně všechno. Přáních rozhodně nemám moc, ale úplně nejvíc a bude mazec jestli se to vše podaří a bude tak jak být má :)


Krásné Vánoce všem DKčkářum a a obzvláště těm co maj stejnej hokej v palici jako já :D


Váš Fidélek :)
[/SPOIL]

vanoce_20111204_05.jpg
 

DeletedUser33829

Guest
To nestačí na okouzlení jen bradka, ale plnovous, olivová vojenská uniforma, Cohiba doutník a flaška El Ron de Cuba.;)
 

DeletedUser

Guest
Děkuju za radu a zdá se, že máš vytříbený vkus :p Tak nějak i splňuju. Když budu sakra línej se holit, tak bude i plnovous :D Maskovaný hadry nosim často, doutník nahrazuju cígama a cuba libre bych pil od rána do večera. Mám doma Che Guevara rum. Také není špatnej :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru