• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Forum velmocí

DeletedUser33829

Guest
Čusík vy velmoci ... :D

Přeci všichni víme, že nejlepší je vždy kmen ve kterém jsem já, takže myslím, že toto fórko je trochu zbytečné. :D

Ta pýcha smrdí až sem.:blush

Neboj se, neboj se, čas přijde, nějak je zbytečné být v této fázi hry v kmenu, a pak mě to nebaví být pořád v těch velkých kmenech... a já v tom kmenu nebyl ve vedení, ale jako řadový hráč.;)

Především mě naštvali mocní, když mi nepovolili můj návrh kmenového obrázku a název, protože by kazil mravní vývoj dětí a mladistvých.:blush

[SPOIL]Ostrov Lesbos mi zakázat nemůžou.:D[/SPOIL]
 

DeletedUser37320

Guest
Jsou uz nejaky valky? Jaky kmen je vam nejsympatictejsi?

V ODD ranku zatim vede kmen BASH uz s dvojnasobnym naskokem pred druhym kmenem Orphans!!
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
BASH se podle mě rozpadne, tudíš si myslím, že nejlepším kmenem jsme my (Orphans) jak jsem již jednou zmiňoval. ;)
 

DeletedUser19739

Guest
Podle čeho soudíš frajírku?
Řekni mi jednu věc, ve které jste lepší než :-*:-* :p
 

DeletedUser31103

Guest
První kmen na začátku nebývá ten první na konci. Stačí aby se rozjel dosud malý a nenápadný kmen :p Ted začnou odpadávat ty lamokmeny o 90 - 100 členech a začnou se rýsovat kmeny ,co mají nějakou kvalitu.:hi
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé je, že na náš kmen mají narážky pouze ti hráči, co nic nedokázali, či jsou neustále na kraji mapy, a nemohou se pohnout.*

Ba né, dělám si srandu, všichni ti hráči kteří tu píší, tak jsou naštvaní že je náš vůdce nepřijal do kmenu.:shout:cool
 
Nahoru