• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Forum velmocí

DeletedUser31103

Guest
Já si naopak myslim, že momentálně patříte mezi top 3 kmeny ( a neberu to podle celkových bodů ani celkovýho ranku) . Bude záležet , jestli z těch co se rozpadnou nevznikne nějaký kmen lepší;) a dalších věcech v pozdější fázi hry.
 

DeletedUser37320

Guest
Hraci BASH zatim dominuji sve okoli a porad se drzi v top1 ODD ranku.
Kdo se odvazi je zastavit?
 

DeletedUser19739

Guest
Myslím si, že se odváží každý lepší hráč v jejich blízkosti.

Většina kvalitních kmenů ke své vládě teprve nastoupí. Ti co jsou teď v popředí půjdou brzy do kytek a to s BASHEM v čele:)

Aspoň tak to bývá na každém světě, možná bude BASH světlá vyjímka:)
 

DeletedUser36641

Guest
HAF!ani Vás všechny ovládnou! Bude to jediná super velmoc ovládána dvěma hrdiny :D :D :D :D
 

DeletedUser30368

Guest
Nevím, ale asi jste si nevšimli, že hraje Kendy, australopitekus a spol., že? :) Výborní hráči a Kendy je dobrý vůdce :hi


Každý kmen jde porazit, ani dobrá jména nezaručují úspěch :)
 

DeletedUser

Guest
Jen se všichni pěkně vyautujte a umeťte nám cestičku k metám nejvyšším.:diablo
 

DeletedUser37320

Guest
Porazeny protivnik (kmeny)



1 Bash Company 222.914
2 Orphans 106.905
3 Válečníci 106.051
4. Legie z Avalonu 86.480
5 Bouře 85.526

BASH si buduje cim dal, tim vetsi naskok v porazenem nepriteli.

Zajimavost:vsechny kmeny v tyhle TOP5 maji od 75 do 90hracu, zatimco BASH ma 49.

Kmenu BASH byla vyhlasena valka od tri kmenu (=DR=, -WP, *IL*)
Sledoval jsem statistiky a BASH vedou tuhle valku s naprostym prehledem a jsou omnoho vic ofenzivnejsi nez ty 3 kmeny, proti kterym valci.
 

DeletedUser

Guest
Hehe, sranda jak nás většina lidí odsuzuje. Pokud dneska obstojím a zaberu ves, tak se útočník velice zvedne..
Vydal jsem se útočit na noc, je 6:16 a ještě musím otočit 2x, a jdou mu podpory...
Takže jatka :shout
 
Nahoru