• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Forum velmocí

DeletedUser

Guest
Copak dadame něco proti valu? :)

každý má svou taktiku a farmení je základ, kdo kdy koho vymlátí je už věc danného hráče, ale mít v 20x20 samé barbarky a vymlácené hráče co mají 200 bodů moc surovin nepřinese. Někdy je třeba počkat na vhodnou chvíli než hráče vymlátíš.
U začátcích něco vím .. několikrát jsem byl první kdo měl 1 mega nafarmeno a pamatuju jak jsme o to s MilanaliMem soutěžili a poráželi se doslova o minuty.
 

DeletedUser19739

Guest
Kokosáku, tady je to samej ostřílenej veterán co ti napovídá pohádky jak je lepší než ostatní, takže se ani nesnaž, hráči mého nebo dokonce tvého kalibru jsou oproti těmto velmistrům úplné nuly:)
 

DeletedUser

Guest
dadam je dobrý hráč, ví co dělá a dokazuje že jeho styl funguje a stojí ho to čas stejně jak mně tebe a tisíce dalších.. :)

jen se mně bojí .. jednou když šel za bubem do krámku a tam jsem na něj vybafl :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19739

Guest
Popravdě se ani nedivím, zrovna ty bafnout na mě tak si nadělám do gatí a ještě jednou vedle:)

P.S. já spíš narážel na jinou osobu:)
 

DeletedUser19739

Guest
Na tebe sem sice zapoměl, ale ano, i na tebe:)
Především i na další, ale zapomeňte na to:)
 

DeletedUser37271

Guest
SB

Stejně všechny porazí a zničí SB , tak si dejte pohov hošani a občasné slečny .

=SB= Skuteční Bojovníci !!!!! HUA HUA
 

DeletedUser19739

Guest
Tak to sem na to vaše zničení zvědaví:)
Hodně štěstí:D
 
Nahoru