• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotbalová síň

DeletedUser29967

Guest
Luxusní debakl ;) takhle to vypada, kdyz Real nakoupi kupu hvezd... ty pak hrajou sami za sebe a nejsou shrani... tohle uz je podruhe v jejich historii :(
 

DeletedUser

Guest
Viz malý sobec Ronaldo. Messi je alespoň týmový hráč které se nebojí udělat nějakou tu kličku. Mě se hodně líbi Cesc Fabregas, minulou sezónu se mi dost líbil. Velmi tvořivý hráč. Jeho passy a centry velmi přesné, umí i zakončit:)
 

DeletedUser5389

Guest
Nesnášim Real Madrid, nelíbí se mi u nich ta přestupová ekonomika, kupují jenom jména a ne hráče, které opravdu potřebuji. Klub sice díky reklamě na nich vydělá, ale kdy naposledy vyhral nějakou pořádnou trofej? Jejich prezident by měl pochopit, že jen kupovat hvězdy nestačí. Každopádně teď po dlouhé době sehnali někoho, kdo by jim opravdu mohl být užitěčný. Trenér Mourinho je podle mě nejlepší trenér, v každém týmu byl úspěšný, takže věřim, že on jim něco vyhraje. Ale nepřeju jim to. Mám vždy radost, když se týmum jako je Real Madrid a Chelsea nedaří :)

Barcelona, to je jiný příklad. Ta se nerozhoduje kupovat hráče podle toho, kolik by za něj utrhla za prodej jeho dresů. Kupuje hráče, které opravdu potřebuje a kteří jim zapadají do jejich koncepce. Co řikáte na jejich novou posilu Affelaye??? Myslíte, že se tam dokáže prosadit???
 

DeletedUser28785

Guest
já fandím jak Realu i Chelsea, jsou to moje oblíbený kluby ze srdce nesnáším Barcu a Manchester.
 

DeletedUser29967

Guest
Chelsea? Podle me nejlepsi tym :p
Sice tedka maji "krizi" ale kazdy tym si tim projde za 5 let :thumb
 

DeletedUser

Guest
Nesnášim Real Madrid, nelíbí se mi u nich ta přestupová ekonomika, kupují jenom jména a ne hráče, které opravdu potřebuji. Klub sice díky reklamě na nich vydělá, ale kdy naposledy vyhral nějakou pořádnou trofej? Jejich prezident by měl pochopit, že jen kupovat hvězdy nestačí. Každopádně teď po dlouhé době sehnali někoho, kdo by jim opravdu mohl být užitěčný. Trenér Mourinho je podle mě nejlepší trenér, v každém týmu byl úspěšný, takže věřim, že on jim něco vyhraje. Ale nepřeju jim to. Mám vždy radost, když se týmum jako je Real Madrid a Chelsea nedaří :)

Barcelona, to je jiný příklad. Ta se nerozhoduje kupovat hráče podle toho, kolik by za něj utrhla za prodej jeho dresů. Kupuje hráče, které opravdu potřebuje a kteří jim zapadají do jejich koncepce. Co řikáte na jejich novou posilu Affelaye??? Myslíte, že se tam dokáže prosadit???


No tak třeba přestup Ibrahimoviče,Ronaldinha a Etooa mi nepřišlo jako moudré řešení,když jsme u jejich tzv.přestupové strategie.
 

DeletedUser

Guest
Já fandim Slavii =). A jinak se mi líbí Ibrahimovic, takže jsem fandil už všem týmům kde byl :D. Takže v Itálii jak Juve, Inter, tak ted i AC, kterým se dost daří...
 

DeletedUser5389

Guest
No tak třeba přestup Ibrahimoviče,Ronaldinha a Etooa mi nepřišlo jako moudré řešení,když jsme u jejich tzv.přestupové strategie.

No s tím nesouhlasím, Ronaldinho už nebýval to, co pár sezon předtim, hra už na něm tolik neležela, co Messi dospěl. Jeho čas tam skončil (stejně jako předtim Rivaldovo čas). Eto´ovi se v Interu daří, přesto jim v Barce nechybí, řekl bych. Barcelona zkrátka ví, co dělá...

Ibrahimoviče nemám rád, jsem rád, že už tam neni. Villa je mi o moc sympatičtější...
 

DeletedUser29967

Guest
Ibrahimoviče nemám rád, jsem rád, že už tam neni. Villa je mi o moc sympatičtější...

S tim naprosto souhlasim.. Ale Davi Villa mohl zustat ve Valencii, mam je radeji :)
 

DeletedUser

Guest
Přesně, Barcelona má mnohem jiný přístup než Real. A vyplácí se jim to. Oni nemusí kupovat hvězdy za miliardy, oni si z hráčů udělají hvězdy sami...
 
Nahoru