• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotbalová síň

DeletedUser

Guest
Ibra je frajer, spousta lidí ho má za alibistu, ale on dokáže nahrát a goly které dává snad ani nemusím komentovat. Villa je taky super útočník, ale zase neumí tak dobře hlavou, i když si zase víc asi rozumí se spoluhráči...
 

DeletedUser

Guest
No s tím nesouhlasím, Ronaldinho už nebýval to, co pár sezon předtim, hra už na něm tolik neležela, co Messi dospěl. Jeho čas tam skončil (stejně jako předtim Rivaldovo čas). Eto´ovi se v Interu daří, přesto jim v Barce nechybí, řekl bych. Barcelona zkrátka ví, co dělá...

Ibrahimoviče nemám rád, jsem rád, že už tam neni. Villa je mi o moc sympatičtější...

Ronaldinho býval v Barce velký hráč než ho posadily na pár zápasů na lavičku a začal flámovat a chlastat :-/
 

DeletedUser

Guest
Ibrahimoviče nemám rád, jsem rád, že už tam neni. Villa je mi o moc sympatičtější...

S tim naprosto souhlasim.. Ale Davi Villa mohl zustat ve Valencii, mam je radeji :)

David Villa je z jedním z nejlepších možná i nejlepším fotbalistou planety tak co by dělal ve Valencii,když může být v nejlepším klubu Světa ? :)
 

DeletedUser5389

Guest
Valencia se dostala hodně do finančních problému. Prodej Villy jí hodně uzdravil...

A pro Villu jenom dobře, že šel do Barcelony, Valencia byla pro něj už malá...
 

DeletedUser

Guest
Bylo by zajímavé zkuste vytvořit vaše Top desítky hráčů a klubů a poté bysme vytvořily podle minimálně deseti přispěvatelů top žebříčky.

Kluby:
1)Barcelona
2)Inter Milán
3)Real Madrid
4)Chelsea
5)Estudiantes
6)Arsenal
7)Bayern Mnichov
8)AC Milán
9)Valencia
10)AC Sparta Praha


Hráči:
1)Messi
2)Xavi Hernandéz
3)Iniesta
4)C.Ronaldo
5)Villa
6)Gerrard
7)Ramos
8)Casillas
9)Ribéry
10)Fabregas
 

DeletedUser

Guest
Ronaldinho býval v Barce velký hráč než ho posadily na pár zápasů na lavičku a začal flámovat a chlastat :-/

No on spíš už dosáhl všeho a neměl podle mne motivaci a i z toho duvodu flamoval jako skoro každý brazilec

Eto- chtělo to změnu a guardiola ví co děla

Ibra- no podle mne chtěla Barca ukázat, že taky dovede nakupovat

Barca.- v poslední době začla více nakupúovat než bylo jejím zvykem, předtím šlo většinou o nakupy mladíku a akademii

ManCity, Real, Chelsea- myslí si, že nakoupí 5 světových extratříd a bude mít světové mužstvo? No nemyslim si, že by to tak mělo být :bad
 

DeletedUser5389

Guest
Jinak k těm žebříčkům, zde jsou mý týmoví favoriti:

1.Arsenal London
2.WfL Wolfsburg
3.AZ Alkmaar
4.FC Barcelona
5.Zenith Petrohrad
6.Standard Lutych

V Česku žádný nějak více oblíbený tým nemám, ale přeju to letos Plzni :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak kluby se pokusím nějak seřadit zase podle oblíbenosti:
1. Liverpool
2. Baník Ostrava
3. Barcelona
4. AC Milan
5. Arsenal
6. Dortmund
7. Žilina
8. Totenttham
9. Slovácko
10. Ajax
 

DeletedUser

Guest
žebříček

a k těm žebříčkům:
1. AC Sparta Praha
2. CSKA Moskva
3. Anderlecht Brusel
4. Inter Milán
5. West Ham United
6. Chelsea FC
7. Real Madrid
8. Ajax Amsterdam
9. 1. FC Nürnberg
10. Juventus Turín

hráči:
1. Jaromír Blažek
2. Tomáš Řepka
3. Cristiano Ronaldo
4. Bony Wilfried
5. Julio César
6. Sergio Ramos
7. Juraj Kucka
8. Leonard Kweuke
9. Robert Green
10. Carlos Puyol
 
Nahoru