• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotbalová síň

DeletedUser16561

Guest
Včera nás reprezentovali hráči, ktorí počas roka nehrajú, respektíve hrajú veľmi málo. Nastupujú občas, aj to iba ako striedajúci hráči.
Takže pohoda. :cool
 

DeletedUser34317

Guest
No to ale není žádná omluva, vyhrát se mělo i tak aspoň o 2 góly :mocking
 

DeletedUser843

Guest
Ej veru, to včera bola veľká bieda - radšej som prepol na hokej (aspoň že Slovan vyhral v KHL)
Najprv proti Poľsku spravia chute a týmto si to zase pokazili.
No proste to sú typický naši :D
 

DeletedUser

Guest
Tak super, Vrba bude trénovat reprezentaci :great

Osobně si nemyslím, že to nebude nějaká velká výhra, jak pro reprezentaci, tak pro český klubový fotbal, spíše naopak ...


Včera nás reprezentovali hráči, ktorí počas roka nehrajú, respektíve hrajú veľmi málo. Nastupujú občas, aj to iba ako striedajúci hráči.
Takže pohoda. :cool

Zápas jsem sice neviděl, ale přáteláky proti takovým mančaftům jsou především pro zlepšení sebevědomí a pokud za Slovensko nehráli nějací nazdárci ze 2., či nižší ligy, tak pro to není omluva. To tam nemuseli ani jezdit a mohli tam pustit někoho, kdo zájem reprezentovat má
 

DeletedUser16561

Guest
Hrať určite chceli, len im to nešlo. Tito hráči hrali spolu prvýkrát a ešte k tomu platí aj to čo eom písal hore.
Nevyhrali včera, vyhrajú nabudúce. Pohoda. :cool
 

DeletedUser843

Guest
Presne, proste neboli zohraní. I tak som však čakal viac, bol to veľmi slabý výkon od našich. No ale aspoň sme neprehrali :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Osobně si nemyslím, že to nebude nějaká velká výhra, jak pro reprezentaci, tak pro český klubový fotbal, spíše naopak ...

Přesně tak, také jsem hodně zklamán z toho, že Vrba Viktorku opouští... Plzeň hraje skutečně nejlepší fotbal v lize a trochu se bojím toho, že bez Vrby se vrátí zpátky do starých kolejí středu tabulky...
 

DeletedUser34317

Guest
Díval se někdo včera na futsal? Docela nářez, Chrudim vyhrála 9-1, jse zvědav, až budou hrát s Barcelonou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Přesně tak, také jsem hodně zklamán z toho, že Vrba Viktorku opouští... Plzeň hraje skutečně nejlepší fotbal v lize a trochu se bojím toho, že bez Vrby se vrátí zpátky do starých kolejí středu tabulky...

Tak Plzeň je v tomto dobře nastavená, ale český klubový fotbal jde směrem nahoru a Plzeň v tomto byla stabilní vlajkovou lodí. Pokud chceme mít více účatníků v pohárech, tak místo bude muset někdo prozatím zaplnit, což za současných podmínek může pouze Sparta a k ní se přilepit 1-2 kluby, které taky něco většího v Evropě uhrajou (Plzeň, Liberec, ...)
Ať už povede na jaře trenér jakýkoliv, tak je jasné, že jen málokdy se stane, že vše pošlape ihned na nejvyšší obrátky. Bude trvat 0,5- 1,5 sezony než se to opět srovná jako za časů Vrby a tým bude produkovat efektivní fotbal.

O české reprezentaci je škoda mluvit. Já osobně jsem měl představu, že repre by měl vést někdo z venku, ať už ten Zeman, jež by byl výborným mentorem pro mladší hráče, nebo kvalifikovaný cizinec. Myslet si, že přijde Vrba a vše půjde jen a jen k lepšímu je nesmysl. To by se nejdříve musely změnit strahovské struktury a mám takový zvláštní pocit, že pokud Vrba bude chtít prosadit k obrazu svému, tak mu dají vědět "velcí čápi", kdo je tady pán.
 

DeletedUser34317

Guest
Myslím že o tom se už hovořilo. Mám dojem, že Zeman nebyl osloven z důvodu, že nemá přehled o naší lize, o kterou se asi v současné době budeme muset nejvíce opírat. Teda pokud nechceme hrát s hráči ze zahraničí, kteří většinou ani pořádně nehrají, tudíž nemají formu.
 
Nahoru