• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

FOTO - Daveolf

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37060

Guest
fakt dobré.. :D akurát neviem rozoznať, kto to je na fotke... :sorry :mocking
 

DeletedUser

Guest
Fotka mi připomíná Troškův humor a ten zrovinka není můj šálek kávy :)
 

DeletedUser34242

Guest
No popravdě, mně to přijde dosti trapné, ale jak se říká: Proti gustu...
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Také bych řekl, že se dal nápad zpracovat poněkud jinak, nicméně jistou originalitu tomu nelze upřít.
 

DeletedUser40495

Guest
ďakujem za vyjadrenia...

Ak stihnem fotku upravím, ale teraz ma okrem pohára čo pridržiaval mobil nemá kto odfotiť :)
 

DeletedUser33829

Guest
Kdybych viděl jen tuhle fotku, tak bych asi napsal originální, jenže vyfotit se na WC napadne každého, navíc jsi Slovák a asi víš, že na SK byla stejná soutěž a tam se na toaletě vyfotilo hned několik lidí a to i bez maskovaní obličeje.
Navíc není tam česká verze DK nebo to nevidím, ale podmínky jsou tak blbé, že je radši nekomentovat.
Jsi, alespoň prozatím, jediný a soutěž už končí, tak aspoň dobré, že jsi něco zveřejnil.;)
 

DeletedUser40495

Guest
na fóra veľmi nechodím, pravdupovediac to, že existuje súťaž na fóre som sa dozvedel z ticketu lebo som mal problém s PB... Takže nápad som určite neodkukal z inej súťaže
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru