• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotografujeme

DeletedUser25426

Guest
Isactinia - Anemonia..., český název nevím - že by sasanka? ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano sasanka, zkusí někdo ten mnohobuněčný organismus?

Nápověda - má vysoký obsah jódu, používá se k želírování a předpokládá se, že může podporovat i růst vlasů. Ve vodě vytváří husté porosty, roste až do hloubky 5 m.

Než to někdo pozná, tak jeden obrázek bez hádání, protože žlutou barvu teď pár měsíců moc neuvidíme, ale přesto můžete napsat, co to je :)

IMGA0157.JPG
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser25426

Guest
To hnědý bych asi tipoval na nějakou chaluhu, nejspíš... ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, je to kelp.

Něco lehkého z tuzemska ...

SAM_3217.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
SAM_3219.jpg

Příště to lépe zakóduj.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A máš souhlas zveřejňovat mé fotografie? :p Jsem psal, že to bude lehké.

No, tak to trochu ztížím, v které obci je tato kaplička?

SAM_3047.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Ta kaplička leží v obci Křídla 7 km jihovýchodně od Nového Města.

Biblosi, dáváš na internet volně dostupné fotografie, psát mi, jestli mám právo tyto fotografie šířit je dost absurdní, když je volně rozšiřuješ přes internet. Jako to je lidská naivita a hloupost, a pak se čuduješ.:D Navíc fotíš i své příbuzné, já už Ti kdysi psal, že Ty jednoho dne o sobě prozradíš vše, i když děláš ze sebe nedobytnou skálu.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tedy já o sobě prohlašuji, že humoru moc nerozumím, ale na Tebe Shedde nemám ... ;)

Dám sem další obrázek, kdo chce, zkusí to zjistit jinak, kdo nechce, tak bude poněkud podvádět ... Ve kterém středočeském městě takto pomáhají lidem překonat výškový rozdíl?
Ale to zas tak nevadí, jen se snažím ukázat, co mne při toulkách zaujalo ... A byl bych rád, kdyby se tu objevily i jiné fotky, ať vím, kam mám příště zamířit ... :hi

SAM_0263.jpg
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Tak tady to vim naprosto presne :)
A dam dalsi napovedu - loni jsem tam byla a zdejsi elevator vyzkousela :)
 

DeletedUser33829

Guest
Biblosi, Ty jsi prostě vtipný jak gumáky v blátě.:D

Jakoukoliv fotku či místo poznáš jen dle toho, pokud jsi tam byl a pamatuješ si to, vyjma známých a rozšířených míst, která by mohli lidé poznat i když tam nebyli, jinak lokalitu Tvojí fotky, než tím co Ty nazýváš podvádění zjistit nelze.

Tak pochopitelně jsem zjistil, kde to leží a máme tady z okolí toho města hned 3 uživatele fóra, i když v poslední době zde ani jeden z nich nemá pravidelnou docházku.:D

Napíši Ti to takhle, já jsem skoro nikde nebyl, oproti Tobě jsem procestoval celý svět tak akorát prstem na mapě, no já se na cestování vyřádím až se vyjádřím k 17. listopadu. Kdysi dala na kmenovém fóru ve hře svoji fotku LUCISA 24, tak jsem jí napsal, že byla v Jeruzalémě, tak mi odpověděla, že když jsem to poznal, že jsem tam taky byl, tak jsem jí odpověděl, že nebyl, ale že vím jak vypadá Omarova mešita.

Co se týká těch fotek, které jsem Ti tady lokalizoval, tak Ivančice mě napadli jako první, protože jsi napsal, že se tam narodil jeden komik, tak mě hned napadl Vladimír Menšík, protože vím, že jej máš rád, zkontroloval jsem si to na obrázcích na netu a bylo to jasné, nikdy jsem tam nebyl, v Českém Krumlově jsem taky nebyl, ale poznal jsem to jednak s Tvojí nápovědou a jednak, protože pro to město je typický, alespoň pro mě, a lze to poznat i z té fotky, ostrý záhyb řeky (Vltavy), Pernštejn bych nepoznal, no zde bych se mohl stydět a vědět jak vypadá kaplička na nějaké vesnici na Vysočině, promiň, pokud nejsi z okolí, nebo tam člověk nebyl a nějak jej to výjimečně nezaujalo, tak na to Ti bez toho co nazýváš podváděním odpovědět nikdo nemůže.

Já už Ti to kdysi napsal, máš si udělat papíry na pilota, pořídit si malé letadélko a přiletět do Slušovic. Styď se, Biblosi, navštívil jsi tolik míst a ve Slušovicích jsi nebyl, to nemůžeš ani umřít.:cool To nikde jinde ve světě neuvidíš co u nás.:D

EDIT: Biblosi, protože je o Tobě známo, že jsi nepřítel milovníku nikotinu, tak Tě můžu ujistit, že zdejších 13 podniků jako jsou restaurace, hospody, bary, pizzerie, diskotéka atd. tak naprosto vše je kuřácké.:thumb Máme tu hned 3 nonstop bary, ty nám můžou závidět i ve větších Vizovicích nebo Luhačovicích, kde nemají žádný, takže není problém zajít ve tři v noci na pivko, na automaty, šipky, kulečník.;) Jsem teď četl novelu protikuřáckého zákona, celkem mě pobavil, netušil jsem, že se nesmí kouřit na dětských hřištích, tady se kouří i na dětských hřištích a nezaregistroval jsem, že by někdo nadával, tady jsou popelníky i na benzínce.;) Nekecám, přijeď omrknout a vezmi to letecky přes Egypt a nakup kopec cigaret, třeba pak na cestě i vyděláš.:D Celkem mě ministerstvo zdravotnictví baví, kdo bude Biblosovi platit Alzheimera za dvacet let?:scratch
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru