• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotografujeme

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ne, ne, Shedd bydlí jinde. Ale zde je to o fotografování - myslím, že tohle se mi docela povedlo ...
P1170576.jpg
 

DeletedUser33829

Guest
Biblosi, chtěl jsi vidět fotografie ode mě, běžně nijak nefotím a nehraji si na fotografa. Foceno 15 let starým digitálním fotoaprátem, který má nižší rozlišení, jak dnešní řada mobilních telefonů. Všechno bylo foceno včera. Ale jinak jsi ode mě už pár fotek určitě viděl, jen nevíš, že byly ode mě.;)


P1280512.jpg

P1280542.jpg

P1280543.jpg
P1280558.jpg
P1280582.jpg

P1280555.jpg
P1280552.jpg
P1280577.jpg
P1280578.jpg

P1280564.jpg
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No vida, pěkné fotky, oba dva. A trusem se moc nezabývám, pokud vyloženě nejde o hnojení zahrádky. :) Tam je nejlepší koňský.

Já jsem spíš na památky - tohle je z vesnické památkové rezervace - Mazelov:

P1160190.jpg
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Však jsem napsal, že ten je nejlepší do zahrádky. :)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
filozoficky vzato,
i trus je památka..

Jinak jsem si všimla, že některé památky svým technickým stavem stojí za houby, páč systém nemá páky donutit jejich správce či majitele k nápravě.. nikdo je nefotí, docela škoda.. napadlo mě takové zchátralé budovy i přes to vyfotit, a dát někam veřejně, třeba se majitel chytne za nos..
Vyfotit něco v dezolátním stavu (a udělat z toho pěknou fotku) může být výzva :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Nesouhlasím s tím exkrementem. Tenhle kluk to vystihl jasně, jinak je tam i přímo o daném produktu ve dvanácté minutě. Před několika měsíci jsem to video viděl a jsem rád, že jsem jej našel hned.

... Podívejte se na moderní konceptuální umění. Postmodernistická válka proti absolutním pravdám rozšířila slabomyslnou víru, že úplně cokoliv může být považováno za umění. Proč je moderní umění, které vyžaduje schopnosti nebo zobrazuje inspirující krásu ignorováno ve prospěch odpadu? Doslova odpadu. Navštívili jste někdy Tate Modern v Londýně? Je to obrovská budova plná šrotového kovu, betonových tvárnic, záchodů a tohohle, ať už je to cokoliv. Nazývají to galerií moderního umění, ačkoliv to spíše připomíná skládku. Co vám připomíná tohle? Psí žrádlo a lejno? Ne, to je moderní umění. ...

 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
souhlas, moderní umění ani pro mě není uměním..souhlas s úpadkem kultury ve všech oblastech-viz video. Souhlas s tím, že se prezentuje negativita a nic pozitivního. Ale toto dělá systém už dlouhé roky, a nejen v anglii...

Proto se to snažíme změnit :)

Jen prosím Shedde vysvětlit, na co to byla reakce, zda na můj text, a na který? nebo možná jsi jen nepochopil úvahu, že to co "nechal na památku" v lese kůň, je vlastně též "památka" na něho? od slova "pamatovat" si (jeho návštěvy lesa, a hnojení) -myšleno v dobrém, jen upřesnění, ať víme s čím to vlastně nesouhlasíš, díky :) .
 
Nahoru