• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Gesto na podporu Ukrajinby

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Rayon222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ocekaval bych od vedeni teto hry symbilicke gesto a zastavit vsechny utoky na 2 ci 3 dny
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
My samozřejmě soucítíme s ukrajinských lidem a dáváme jim plnou naši podporu, ovšem zastavit neplánovaně útoky a zkazit hráčům jejich několik dní plánované akce určitě není tím ideálním řešením, jak vyjádřit podporu ukrajinskému lidu.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Absolutně nechápu, proč je ukrajinská vlajka už i tady... Já jdu po městě a na každém druhém baráku visí ukrajinská vlajka... Jdu na statek podívat se na koně a tam visí ukrajinská vlajka... Jdu na facebook a každý druhý Jouda tam má ukrajinskou vlajku na profilovce... Jdu na Tipsport a tam v náhledu ukrajinská vlajka... Jdu na DK fórum, což je poslední místo, kde bych čekal takovou kravinu a nestačím se divit, v pozadí je ukrajinská vlajka... Přijde to nenormální pouze mně? Myslel jsem, že jsme Češi! Nikdy jsem nikde neviděl jen tak vyvěšenou českou vlajku, pokud tedy nepočítám místa, kde visí celoročně... Si tu už připadám jak na Ukrajině... Ano, s Ukrajinci soucítím, ale tím, že budou ukrajinské vlajky všude, se určitě nic nevyřeší a mě osobně to již hodně irituje... :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Šachlíku, nevím jak ty, ale já ve svém okolí mám několik přátel z Ukrajiny, kteří mají na Ukrajině rodinu a válka se jich tak přímo dotýká. My samozřejmě ukrajinskému lidu můžeme pomáhat finančně, materiálně, ale věř, že i tahle morální podpora je pro ně neskutečně důležitá. Ukrajinci se cítí silnější, když vidí, že s nimi téměř celý svět stojí.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
186
Absolutně nechápu, proč je ukrajinská vlajka už i tady... Já jdu po městě a na každém druhém baráku visí ukrajinská vlajka... Jdu na statek podívat se na koně a tam visí ukrajinská vlajka... Jdu na facebook a každý druhý Jouda tam má ukrajinskou vlajku na profilovce... Jdu na Tipsport a tam v náhledu ukrajinská vlajka... Jdu na DK fórum, což je poslední místo, kde bych čekal takovou kravinu a nestačím se divit, v pozadí je ukrajinská vlajka... Přijde to nenormální pouze mně? Myslel jsem, že jsme Češi! Nikdy jsem nikde neviděl jen tak vyvěšenou českou vlajku, pokud tedy nepočítám místa, kde visí celoročně... Si tu už připadám jak na Ukrajině... Ano, s Ukrajinci soucítím, ale tím, že budou ukrajinské vlajky všude, se určitě nic nevyřeší a mě osobně to již hodně irituje... :)

Souhlasím a přijde mi to taky na hlavu a myslím si, že každý racionální člověk nějakým způsobem postižené lidi válkou podporuje a tohle gesto a trend mi přijde spíše opačným účinkem, než by to mělo být.
Upřímně nevím, jak je ve hře podpoří ukrajinská vlajka, když hra má být odraegováním od svých starostí z reálného života a myslím si, že za cílem tohoto to hraje většina lidí. Pochopím to venku, na barácích, v médiich, v podnicích, společenské téma apod ale do her to nepatří.
Pokud si přečtete světově uznávané odborníky zjistíte, že cílem většiny hráčů je únik od reality, od svých starostí a strastí a zaměstnat mozek něčím jiným.unknown.gif
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já tedy neznám žádného Ukrajince, kterého se válka přímo dotýká, co by měl pocit, že tato morální podpora ukrajinskému lidu nepomáhá. Dokonce i administrátor ruských Divokých kmenů - mimochodem je to Ukrajinec, žijící v Kyjevě - si této podpory nesmírně váží a sám říká, jak to lidem na Ukrajině dodává sílu! On sám na Ukrajině zůstal a zajišťuje jídlo pro ty, kteří zemi brání...
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Souhlasím a přijde mi to taky na hlavu a myslím si, že každý racionální člověk nějakým způsobem postižené lidi válkou podporuje a tohle gesto a trend mi přijde spíše opačným účinkem, než by to mělo být.
Upřímně nevím, jak je ve hře podpoří ukrajinská vlajka, když hra má být odraegováním od svých starostí z reálného života a myslím si, že za cílem tohoto to hraje většina lidí. Pochopím to venku, na barácích, v médiich, v podnicích, společenské téma apod ale do her to nepatří.
Pokud si přečtete světově uznávané odborníky zjistíte, že cílem většiny hráčů je únik od reality, od svých starostí a strastí a zaměstnat mozek něčím jiným.Zobrazit přílohu uživatele 7171

ne všichni jsou bezcitný jako ty tužko
 

Deleted User - 4100157

Guest
Napsal jsem tu příspěvek ještě před šachlíkem, pak jsem si jej umazal a omylem odeslal, jestli je pravda, že DK Tým vidí smazané příspěvky, tak jej vlastně umazaný vidí doteď. Teď už si to neodpustím a napíšu to.

Nejsmutnější tady je, že o politice tu bylo zakázáno debatovat, byl to Biblos, který se zasloužil o politický koutek, kde nakonec aspoň tam byla debata povolena. Ale chápu, když nové Evropě teče do bot, je přece nutné přijít s manifestací loajality. Škoda že už je to 80 let... letí to, no, pamětníků je málo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Abraham ben Terah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Dokonce i administrátor ruských Divokých kmenů - mimochodem je to Ukrajinec, žijící v Kyjevě - si této podpory nesmírně váží a sám říká, jak to lidem na Ukrajině dodává sílu!

Je škoda že tohle nesdílí tým CZ DK.

bylo by možné dát supportu nějaké instrukce aby se nerozdávali bany podle politckého přesvědčení? Je zjevné úplně všem že nejmenovaný člen supportu má poměrně "alternativní" názor na Válku na ukrajině (na svět obecně) a podle toho rozdává kreativní bany a po večerech vymýšlí jak je napasovat na nějakou banalitu co nalezne při razii.

Nehledě na to že se s tím již tradičně blbě hraje je to poměrně trapné a rozporuje to všem oficialnim vyjadřením co tady Inno dává. Všichni co mají nějakou formu malé podpory Ukrajiny jsou teď systematicky zacílení na všech světech. Už jen čekám kdy mi narve ban za slunečnici na profilovce a na co to napasuje. Možná jsem někdy v rámci světa 32 napsal ošklivé slovíčko tak to by mohlo projít :).

Jedna věc je že tady na pohodu "lajkuje" trapné příspěvky co šijou do ukrajiny, ale druhá věc je že to přenáší do hry a vykládá si pravidla asi jako někteří státní aktéři mezinárodní právo.

Je mi jasný že ona osoba tohle instantně smaže po vzoru svých ideálů, jako vždycky, ale už to je fakt přehnané a měla by se realizovat na nějakých webech a ne v rámci administratora mezinarodní hry.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Ty dostaneš blokaci za jméno nicku pro změnu od Kozmicze.:D

Politika na profilu i jiný jazyk než čeština a slovenština bez překladu jsou zakázané a také některé obrázky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru