• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Gladiátor - Ritier alex

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35385
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
K té jednotce, která spíše patří do starověku, jak středověku.

Ritier alex napsal/a:
Gladiátor je lacná a silná jednotka v obrane aj útoku proti pešej armáde

Není to silná jednotka v útoku.
Díky tomu, že zabírá 3 místa v SD. Když ty hodnoty vydělím, tak to mám do útoku 33, do všeobecné obrany 50, proti kavalérii 17 a na lučištníky jsi zapomněl.

sekerník má do útoku 40
šermíř ma do obrany 50, proti kavalérii 15 na světech s lučištníky, ale bez nich 25
kopiník má v obraně 15, proti kavalérii 45

Ta jednotka je rychlejší, jak jiná pěchota, ale v útocích většinou máš i stroje a hlavně její síla při plném útoku by byla někde o cca 35 000 slabší jak při použití sekerníků, na světě s výzkumem by ten rozdíl byl ještě větší.

Realtivně toho dost unese na rabování, ale od toho mám schopnější a rychlejší LK.

Hodila by se jako obrana, že je rychlejší jak šermíř, jenže rychlejšího šermíře, už ve hře máme - jejím TK, i když její kvalita je horší (jak víš, když jsem vám musel na fóru vyvracovat ty vaše nesmysly ohledně TK:D). Takže pokud by šlo primárně o rychlost, tak tu mám sice horší, ale rychlejší jednotku. Využití Gladiátora by pro mě ve hře nemělo smysl a nebo by to kompletně nahradilo šermíře, hlavně na světech s lučištníky by šermíř už fakt žádný smysl neměl.

Když už je potřeba ke stavbě i dílna na stupni 3, což nechápu jendak tak vysoký stupeň a jednak mi uniká souvislost, proč musím mít kvůli tomu postavenou nesouvisející budovu, tak mi též uniká smysl, proč by první stupeň jednotky měl být již vyzkoumaný, obzvlášť, když musím mít kovárnu minimálně na 10, abych mohl mít vůbec dílnu. Asi mi chceš ušetřit pár stovek surovin za výzkum, ale tím, že je to vyzkoumané, by to na třístupňovém výzkumu všem zabíralo jedno místo v kovárně a člověk by už tak měl k dispozici jen 12 volných technologií.:cry

Ale díky tomu, že zabírá 3 místa v SD, tak je to opravdu laciná jednotka, ještě by záleželo jak by se dlouho rekrutovala.:)

Výhodu by asi měla, ale jen tu, že by kompletně nahradila šermíře, čímž by se šermíř stal nepotřebný... ale ještě by byla zajímavá doba rekrutace.;)
 

DeletedUser35385

Guest
Poprve ja som sa chcel len zúčastniť. A moc som neuvažoval nad tými vypočtami atď.;) Ale ajtak ďakujem za tvoj názor.:D ajkeď mi je tvoj nazor nezaujímaví. Som rád že som to aspoň prečítal:p[SPOIL]shedde že tí si dal tu reputáciu?:diablo[/SPOIL]
 

DeletedUser33829

Guest
Alexi, já Ti tu reputaci nedal.;) To bych se neptal, nebo to už by bych hodně vyč*raný.:D

Já snad ani záporou reputaci nikdy nedal, ale nevím. Každopádně já se u reputací vždycky podepisuji, asi pokaždé též ne, ale to jen, když si myslím, že z komentáře k reputaci by dotyčný si měl odvodit kdo mu ji dal.;)

Octopussi, do úst si Tě neberu, ale do klávesnice.:cool
 

DeletedUser35385

Guest
Tak potom to bol malkin!!!:wizard však počkaj ta zacarujem!:p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru