• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Gottlieb z Reichenbergu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40412
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40412

Guest
Kdesi v Reichenbergu na hnojníku: „Jeho Hovniválí milosti, jeho ..uff .. bude válka!“, řekl princ Hnědulín a sepnul druhý pár nožek. „Váááálka říkááááš a kde by se tu vzala ta váááálka?“ odpověděl král Hovnivál, který už byl lehce sešlý stařeckou demencí. „Kdybych jáááá věděl, kam sem si dal svouuuu kuličku“.

„Imperátorka Masařka, touží po našich milovaných hnědých kuličkách. V jejich zemi je bída a nemají, co jíst“ odpověděl princ. „Tak Masařka povíííídáááš a proč si nenajde vlastníííí .. to.. no kuličky? Se s tíííím váááálíííme a pak todle, že bych jim … a bude vááálka“.

Jak král řekl, tak se stalo. Celé Hovniválí království povstalo a začalo vytahovat na povrch nejmocnější zbraň hovniválů, ohnivý katapult. Ale než ho tam došoupali, tak se to už na povrchu hemžilo masařkami v čele s imperátorkou.„ÍÍÍÍhned všici z prdu kuličku hromadně váááálet!“ Nařídil král a jako starý mazák do prdové kuličky také přidal. Když byla nálož hotová a naložena na katapult, vzal král křesadlo, aby kuličku zapálil. „Připravíííít, pal…. No řííííkááám, přípravíííít, pal!... No, co je ?“. Král se diví a zatímco z prdu kulička hoří, katapult se ne a ne odpálit. „Asi je to polámané Jeho Hovniválí veličenstvo“ řekl malý hovniválek.

„Se mi nezdáááá, ještě včera jsem tíííím vyhazoval odpadky na povrch“.Král pečlivě prohlíží katapult, a když už jsou masařky na dohled, zvolá. „Tady je ta moje hnědáááá kulička“. Jakmile ji král vyjmul, katapult vystřelil prdovou kuličku, která se v prostoru rozvinula a masařky šly okamžitě smradem k zemi na znak. Byl to tak ohromující zápach, že se imperátorce sosák sevřel v pěst.

Od těch dob si na království hovniválů masařky netroufly. A hovniválové? Válí, váli a král jistě hledá svou kuličku.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ovšem hodně na hraně s pravidly fóra. Což je jedno z kritérií pro postup ...
 

DeletedUser40412

Guest
Zdravím,

pravidla na fóru jsem samozřejmě pročítal. Zřejmě jde o slova, která by mohla být neslušná (nikoliv však vulgární) a těmi jsou "prdová kulička" a "smrad". Jenže to je otázka, co je a není slušné, takže pokud opravdu porušuje text pravidla fóra, poprosil bych někoho z DK týmu, aby napsal čím (vypsal daná slova).

PS: Pokud jde o materiál kuliček, tak proto se říká přeci těmhle broukům hovniválové(hnojníci.chrobáci). Pokud si ovšem někdo místo teček dosazuje něco nevhodného, je to v pouze jeho mysli, ale ne obsahem textu:D. Jinak mě opravdu nenapadá čím by text porušoval pravidla a ani to není jeho účelem.

Hezký den a díky za radu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Nikdo nepíše že jsi pravidla porušil, ale jen že balancuješ na hraně, jinak je to ale zajímavé pojetí.
 

DeletedUser40412

Guest
Tak pokud je vše v pořádku a není třeba zasahovat do textu, nechám jej tak, aby se popral s ostatními ve své původní podobě :)

Děkuji a hezký den všem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru