• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Grafická soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36482
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36482

Guest
takto nějak si představuji divoké kmeny ;) program byl nato využit
Pinnacle Systems Studio Ultimate Collection 15HD




napravo jen skica na levo pak hotový obrázek vesnice divoké kmeny :) Age of Empires 2 jako DK ;)
 

Přílohy

  • stredoveke_mestecko_vizualizace_A.jpg
    stredoveke_mestecko_vizualizace_A.jpg
    90,4 KB · Zobrazení: 90
  • stredoveke_mestecko_vizualizace_AA.jpg
    stredoveke_mestecko_vizualizace_AA.jpg
    94,3 KB · Zobrazení: 65
  • the_last_one.PNG
    the_last_one.PNG
    553,8 KB · Zobrazení: 62
  • kings.jpg
    kings.jpg
    20,9 KB · Zobrazení: 65
  • 2-08_11_6x_barak_foto_7.jpg
    2-08_11_6x_barak_foto_7.jpg
    25,2 KB · Zobrazení: 50
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Proč jsi to smazal, ty obrázky byly fantastické?!. Klidně je tu nech. Tady platí pravidlo jako vždy - soutěžní je to, co je v první odpovědi, vše ostatní je na doplnění dojmu.
 

DeletedUser36482

Guest
dobre

dobre jen sem myslel zetosem nepatri ze chcete jen ohledne DK

97% teenagerů by brečelo kdyby viděli Justina Biebera, že stojí na mrakodrapu a chce skočit! Jestli patříš k těm 3%, kteří by si vzali popcorn a řvali "salto" tak si tohle dej na profil. :D
 

Přílohy

  • 27313.jpg
    27313.jpg
    43,3 KB · Zobrazení: 23
  • muj pesan.jpg
    muj pesan.jpg
    55,4 KB · Zobrazení: 28
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
ešte sa nezúčastnili ani štyria ľudia D takže miesto zatiaľ máš isté :D :D

A tie mestečka..okrem tých prvých dvoch mi pripadajú ako z nejakej hry :D je to zaujímavé :)

aha máš to tam aj napísané :D
 

DeletedUser36514

Guest
Obráky

Ahoj, jakožto velký fanda edice Age of Empire ti smekám kloboukem, ale neni to zkopírované ? Když jsem zadal na GO Divoké kmeny, vyjel mi zrovna stejný obrázek. Je od tebe ? nebo ho máš už i přidaný na Google Obrázky ?
 

DeletedUser36482

Guest
Ahoj, jakožto velký fanda edice Age of Empire ti smekám kloboukem, ale neni to zkopírované ? Když jsem zadal na GO Divoké kmeny, vyjel mi zrovna stejný obrázek. Je od tebe ? nebo ho máš už i přidaný na Google Obrázky ?




a ne mamto na svém FB me vítvori cosem dělal jestli totam nekdo dal touz neni má věc a
jestli nemas co delat tak se nejak zabav nez otravovanim dalsich lidi svimi mindraky dekuji Angel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
:D všetky obrázky nahrané na net sa dostanú medzi google len si musíš potom pozrieť kde sú uložené :) a zistiš čo a ako :)
 

DeletedUser36482

Guest
hmm

nevim ale kdyz jse nekdo chluby mimi vytvori tak meto nevadi ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru