• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

herni chyba nebo nejaka novinka?

DeletedUser27494

Guest
Tak to mne podrzete bud na to spatne vidim a nebo je nejaka chyba .ale tohle je nejake nove vylepseni hry?

tohle mam v nahledu jsem na svete teprve druhy den'

Tvá obrana před útokem skončí dne 21.05. v\ve 09:50:45 hodin.

Presto mam prichozi útok do vesnice!

Útok na 44 Dolní Věstonice

Povel
Původ Hráč: ---
Vesnice: Bonusová vesnice (482|456) K44
Cíl Hráč: jskalka
Vesnice: 44 Dolní Věstonice (483|458) K44
Příchod: 16.05.12 09:14:18:337


To bude moci kazd barbakra utocit na hrace?
,a co maji barbaky za jednotky? nohou spolecne vice barbarek zautocit na jednoho hrace?
muzte mi to nekdo vysvetlit co je to za novinku!


Dekuji!
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajbjajajajajajajajbjajajb

Proč se divíš? Máš tam Věstonice.... Venuše bude jejich. ;o)
 

DeletedUser27494

Guest
Proč se divíš? Máš tam Věstonice.... Venuše bude jejich. ;o)

ja si nedelam srandu )jinak Dolni Vestonice je moje prava rodna vesnice co z se o mne dočtete i na Facebiooku. ale ja se ptal vazne kdo to vi, to bude normalni ze se budu muset branit i proti barbarkam a ne jen proti hracům?
 

DeletedUser27494

Guest
takze fejk?

to bude teda pekny zmatek kdyz v budoucnu na nekoho pojde tisic utoku od hraců a dalsich 500 fejů. z barbarek,nebude vedet rped cim ma uhybat driv! - no uvidime jak prijde oznamko co to bude!
 

DeletedUser

Guest
pokud uhnes tak nesplnis quest - ale to uz jsem ti prozradil moc suchozemče
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Čti si pozorně co uděláš!! je to tutorial a napsalo ti to co máš dělat! Uhnout s vojskem tato novinka je už od S 24..
 

DeletedUser27494

Guest
ano dekuji ale,ja na svete 24 nehral dobre budu to tak brta asi mne zde prekvapi jeste hodne novieńek co. nebudu se ptat m nejak tomdopadne same prekvapeni" dekuji
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajajajajajajajajajajaj

Inno už neví jak by udrželo nové hráče na nových pomalých serverech plných nesmyslů a tak si myslí že když nováčky bude vodit za ručičku tak je to vytrhne. Nevytrhne. :wall
 
Nahoru