• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

herni chyba nebo nejaka novinka?

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
zdravím, prosim Vás nevíte někdo, ta produkce snižená o 50% díky milici, to v případě žě nějakou vesnici vyrabuji se sniže na určitou dobu produkce? na jak dlouho? ma na to vliv i vojsko ve vesnici? vtahuje se to i na barbarky? v napovede sem nic nenasel, bo sem si nenasadil bryle, ktere nemam, dik za pomoc

Ty určitě myslíš tu informaci v dolech, že? Produkce se nesníží, když vesnici vyrabuješ, ale když nasadíš domobranu. Předpokládám, že jde o okamžitý odpočet v momentu nasazení domobrany.

Bylo by dobré, kdyby sem někdo svoji zkušenost s domobranou dal, pokud ji již někdy někdo použil. Na světech kde hraji, není.
 

DeletedUser

Guest
ano, v tech dolech jsem to videl, už jsem si to přelouskal, dík
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
V pohodě, ale jestli někdy domobranu použiješ, doufám, že se s námi o tu zkušenost podělíš. :hi
 

DeletedUser

Guest
Ty určitě myslíš tu informaci v dolech, že? Produkce se nesníží, když vesnici vyrabuješ, ale když nasadíš domobranu. Předpokládám, že jde o okamžitý odpočet v momentu nasazení domobrany.

Bylo by dobré, kdyby sem někdo svoji zkušenost s domobranou dal, pokud ji již někdy někdo použil. Na světech kde hraji, není.
Domobranu jsem již několik krát použila těsně před příchodem 4.šlechtice. Útočník většinou posílá buď málo új, či jen oj, tak domobrana většinou dokáže být poslední záchrnou. Nedoporučuji jí svolávat, když máte hodně oj ve vesnici. Někdo ji třeba používá jinak, já mám ale tyhle zkušenosti a ještě nezklamala :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to mne podrzete bud na to spatne vidim a nebo je nejaka chyba .ale tohle je nejake nove vylepseni hry?

tohle mam v nahledu jsem na svete teprve druhy den'

Tvá obrana před útokem skončí dne 21.05. v\ve 09:50:45 hodin.

Presto mam prichozi útok do vesnice!

Útok na 44 Dolní Věstonice

Povel
Původ Hráč: ---
Vesnice: Bonusová vesnice (482|456) K44
Cíl Hráč: jskalka
Vesnice: 44 Dolní Věstonice (483|458) K44
Příchod: 16.05.12 09:14:18:337


To bude moci kazd barbakra utocit na hrace?
,a co maji barbaky za jednotky? nohou spolecne vice barbarek zautocit na jednoho hrace?
muzte mi to nekdo vysvetlit co je to za novinku!


Dekuji!
Utočí na každý ho hráče ale jenom jednou:)
 

DeletedUser18868

Guest
Scripty na fake 1%

Nemáte někdo fake script na tento svět?:hi
 

DeletedUser18868

Guest
full script

A co třeba full script který zadá všechny jednotky?
 
Nahoru