• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & Chybějící informace

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna MonishkaH
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Hlášení chyb & Chybějící informace

error.png


Může se stát, že narazíte na chyby jak gramatické, typografické nebo faktické. Budeme velice rádi, když nám pomůžete je opravit, že nám je nahlásíte.

Pokud nemůžete najít nějakou informaci a není na Wiki, budeme velice rádi, když nám ji sem sdělíte abychom ji co nejdříve do Wiki doplnili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
,,O hře Strategická hra Divoké kmeny se odehrává v dobách středověku, kdy hráči (vůdci své vesnice) se snaží budovat vesnici a obsadit svými jednotkami, co nejvíce nepřátelských vesnic a (s pomocí kmene) ovládnout 80% mapy.

Hra je plná napětí a záleží jen na Vás, jakými budete vůdci, zda budete schopni uchránit vesnice před útoky vašich nepřátel nebo je necháte napospas osudu.´´ (http://wiki.divokekmeny.cz/wiki/Hlavní_strana)


Možná bych tam dopsal ,, ... ovládnout 80% mapy nebo na nových světech co nejdříve získat 200M bodů.´´ (nebo kolik to je :D)

Edit MonishkaH: děkujeme za nahlášení, opraveno
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No spíš by to chtělo pořádnou vysvětlivku jak mám zaregistrovat kmen na svět abych napsal informace o našem kmenu... Nebo si to zjednodušším, napíšu to a pošlu monišce aby si to tam vložila sama :D
 
Určitě dovypracujeme :)

Pokud ale někdo potřebuje pomoct, klidně mi to může ve wordu(nebo stačí i jen v PM) poslat a já to tam už vložím ;)
 
.. nemůžu najít:

- u budov: nastavení pro různé stupně budov, (tj. kolik lidí je třeba, kolik stojí.., zrychlení příp. těžba..)
- jednotky - informace o jednotlivých druzích vojsk (obrana, útok, rychlost..)

..protože to v původní nápovědě bylo normálně k dispozici, předpokládám že to spíš nevidím.. než že by tyhle důležité informace chyběly..
 
Bleskosvodka:
U budov:Je to tam ;) Je to napsáno u každé budovy, podívej například na hlavní budovu, dole máš tabulku.
U jednotek: Opět, je to tam. Podívej například na kopiníka
 
Zpět
Nahoru