• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & Chybějící informace

DeletedUser

Guest
Třístupňový výzkum

Nedávno jsem hledal na wiki tkz. třístupňový výzkum v kovárně -> kolik stojí výzkumy a o kolik je daná jednotka "vylepšena", ale toto jsem nikde nenašel. Našel jsem pouze zmínku, že něco takového je, ale víc ne.
 

DeletedUser

Guest
Díky za nahlášení, dívala jsem se a asi to tam opravdu nebude. Co nejdřív to půjde, doplníme. ;)
 

DeletedUser

Guest
Díky, jsem takový "učitel" ve kmenu, takže nováčkům ukazuji, co a jak je nejlepší, přičemž používám tabulky a tyhle informace, nyní hraji i na 22, kde je ten třístupňový výzkum, tak mě to zajímalo, děkuji :)
 

DeletedUser

Guest
klajda: Tak jsem to udělal, najdeš to zde. Ještě ta stránka není celá a ani na ni zatím není odkaz v nápovědě.. takže za případné chyby se omlouvám.

EDIT: Stránka už je hotová ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser24497

Guest
Kostel

Dříve bylo u kostela kolik stojí jednotek, teď u všech budov je tabulka kolik stupeň zabere místa v selském dvoře. Teď to není u Kostele a u První kostela
 

DeletedUser

Guest
Aha.. taky jsem si toho nevšiml. Na wiki u kostela ale tahle tabulka nebyla nikdy.. udělám ji teď. Díky za upozornění! ;)
 

DeletedUser24497

Guest
Děkuju, myslím že byla. Aspoň dosah byl. Protože vím že zabíral 5000 a 7500 jednotek. A to jsem ho vždy stavěl jen na 1 stupeň.
 

DeletedUser

Guest
Stoprocentně nebyla, díval jsem se do historie :)

Každopádně, teď už to máš hotové.
 

DeletedUser

Guest
Rozumím, to mě nenapadlo :) Dnes nebo zítra to tam přidám.

edit: Tak hotovo. Myslela jsi tohle?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru