• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & Chybějící informace

DeletedUser40852

Guest
Dragonlady, máme něco hlásit?? Když jsem napsal, že strážní věže jsou v nápovědě budov, tak ses do mě pustila, že mám jít s nesmyslama do kavárny a když jsem napsal že to patřilo k tý věži, tak se tě Deynor hned zastal a mám se zdržet podobných příspěvků. Takže pokud budete mít chování jaký máte, tak vám sem nikdo psát nebude.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Jde nám pouze o nahlášení starých/chybných článků. Nepotřebujeme tu vézt diskuzi o počasí, sportu a životním prostředí. Mimochodem strážní věž už je doplněna všude na Wiki. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Teď jsi mě mile překvapil, dobrá práce.:Good
Změnilo se vedení wiki a jde to hned, staré to nestihlo za půl roku.
Tímhle jsi mě potěšil.:King
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
prosím rady, za jakých podmínek se ztrácejí vesnice?
nějak specifikovat, o jaké případy se jedná, může mi někdo podat podrobnější informace? (velikost vesnic, bodově, nebo jiný parametr) děkuji
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser42590

Guest
Ahoj Lady,

stoprocentně jsou z mapy odstraněny vesnice hostovacích účtů. Jakmile je hráč neaktivní, nezbarbaří, ale rovnou zmizí z mapy.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Co já vím, tak pokud hráč přestane hrát a zruší si účet, vesnice zmizí společně s ním.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
šlo mi o to, jestli je tam třeba bodové omezení, lidi se budou bát útočit se šlechtou na vesnice hráčů, protože jim před posledním útokem zmizí před nosem a šlechticem :( raději budou útočit na barbarky a bonusovky :(
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Nemyslím si, že je tam nějaké bodové omezení. Ale je to pouze můj názor, počkej si na odborníky. :Jester
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
to je složité, některé informace by mohl někdo zneužít.. :(
tak asi toto zůstane otázkou
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Určitě se najde někdo, kdo zná kompletní odpověď na otázku a rád se o to s námi podělí. :p
 
Nahoru