• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & Chybějící informace

DeletedUser33829

Guest
Deynore, budu Tě muset zklamat, leda by Kozmicz změnil názor.
Ve hře to už funguje několik let a řešilo se to tu několikrát. Mizet mají vesnice hráčů, kteří byli pozváni do hry jiným hráčem, a pak ty tzv. hostovací založené lidmi přes mobilní aplikaci, přičemž takový hráč dlouho nehrál, ale jaký je zde přesný limit a zda-li časový nebo bodový, to nevím. Kozmicz tvrdil, že to říkat nechtějí a je to z důvodu, aby si hráč nemohl založit v okolí farmící vesnice.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
V podstatě jsi právě odpověděl na tuto otázku a tím se stáváš "odborníkem", takže nejsme zklamaný, dočkal jsem se. :D
 

DeletedUser7531

Guest
Na wiki mi chybí informace o tom jak se chová 2 a více paladinů na podpoře na světech kde je aktivní systém schopností paladinů. Z toho, co jsem tak vypozoroval se každá schopnost bere vždy od paladina, který ji má nejvyšší. Tedy různé schopnosti se započítávají od různých paladinů. Ovšem započítávají se jen jednou.

Potom jsem nikde nenašel zmínku o předmětech, které lze například získat v rámci odměny za událost. Nejde ani tak o ty s časové omezeným účinkem, ale o ty které "trvale" přidávají nějaký bonus (vyšší produkce zdrojů, rychlejší rekrutace,...). Nikde jsem nenašel žádný přehled, ani nikde není napsáno jestli "trvale" je míněno do zabrání vesnice. (Ne, opravdu je to trvalý bonus, nelze ani odebrat z vesnice ve které byl aktivován, což by se hodilo...) Ovšem při přesunu na svět casual se tyto bonusy nepřenáší, což také není nikde předem zmíněno.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
děkuji za upozornění.
1) U paladinů jsem to připsala :)
2) To že je bonus po aktivaci pro vesnici trvalý, znamená trvalý a nezmizí ani po přebrání jiným hráčem :) Z vesnice se prakticky stane "bonusová vesnice". Bonusy jsou různé, ale jejich použití je stejné (časová platnost, apod).
To co se přenáší nebo nepřenáší na Casualy, je individuální a je na wiki uvedeno, že o tom bude hráč při přestupu vyrozuměn. (obvykle to co je v inventáři + bonusy z inventáře použité, se nepřenáší..ale opravdu to není pravidlem :) )
 

DeletedUser40852

Guest
Chci se zeptat. V podmínkách pro stavbu budov je pro stavbu kostela podmínka, hl. budova 5 a selský dvůr 5, což je totální nesmysl, protože i když ty podmínky splním, tak kostel stejně nepostavím. U normální vesnice potřebuji selský dvůr minimálně na stupeň 21 abych získal 5.000 volných míst na stavbu kostela. Takže tato informace ke stavbě kostela je mylná.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Informace není mylná. Základní podmínkou pro postavení kostela je Hlavní budova na úroveň 5 a Selský dvůr na úroveň 5. Jedná se o to, že si můžeš obyvatelstvo zvýšit například předmětem Pěstování obilí, který trvale zvýší maximální počet obyvatel v aktuální vesnici o 10%, takže nelze přesně určitě kdy na jaký stupeň budeš muset selský dvůr vystavět, proto je tam podmínka pouze úroveň 5 pro odemčení budovy.
 

DeletedUser40852

Guest
Informace je mylná. Na úrovni 5 je selský dvůr na 452 + 135( 10%bonusová veska +10% vlajka + 10% pěstování obilí) je celkem 587 obyvatel, takže pořád ti chybí 4.500 míst. Nehledě na to, že podmínky staveb jsou pro normální vesky bez bonusů. Těch 4.500 míst na úrovni selaku 5 chceš vykouzlit jak? Jinak ta informace k odemčení budovy je o ničem. Stejně musim ještě vystavit dalších 15 úrovní selského dvora.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ale tady vůbec nejde o to, kolik potřebuješ a kolik ti chybí obyvatel. Tady jde o to, že podmínky pro kostel je mít selský dvůr alespoň na 5. úrovni. Potom je to jedno jakým způsobem si zbytek obyvatel seženeš. I kdyby to nebylo možné sehnat obyvatele jiným způsobem, tak stále zůstává to, že podmínka je mít selský dvůr alespoň na 5. úrovni.
 

DeletedUser40852

Guest
V tom případě tam podmínka selský dvůr na úroveň 5 vůbec nemusela být napsána, protože je to v daném případě nesmysl. Stejně ho musím vystavět na úroveň 21.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ano, ale 5. úroveň potřebuješ na to, aby se ti dostal z Není k dispozici do Budovy. V podstatě si tu budovu odemkneš. Poté, co budeš mít dostatek obyvatelstva, tak si ji můžeš následně postavit.
 
Nahoru