• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & Chybějící informace

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ne že bych se současným spravováním Wiki souhlasil, mj. i mně brání ve vytváření nového obsahu, aktualizaci stávajícího apod. Ale za ty roky mého působení vzniklo podle mě mnoho užitečných stránek a článků - rozhodně jsem nesepsal jen věci související čistě se speedy.
Pár složení obran a útoků lze nalézt zde:
A ty rady, tipy, triky, taktika jsou přímo ve stejně pojmenované stránce:
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Já už tedy roky žasnu nad spravováním České ,,Wiki" - z toho celého obsahu co tam je, lze konzumovat zhruba 40% informací. Důležité informace jako je například sestavení jednotek pro obranu / útok různé šablony do masové rekrutace nikde.
Nikde jsem nenašel například nějaké užitečné šablony pro správce účtů, definované defaultní šablony jsou naprosto nepoužitelné.

Řeším už roky problém, že když ,,rekrutuji" nové hráči pro tuto hru, nemám jim moc co poslat, k načerpání informací.
Pokud byste zapracovali trošku na nějakém hráčském know how nebo vytvořili sekci tipy a triky tak byste zvedli českou herní komunitu této hry.

v jednom topiku fora si stěžuješ že si nemůžeš něco nastavit sám, a tady si stěžuješ že za tebe nikdo nepřednastaví šablony na rekturaci :D
navíc různé druhy armád, i poměr jednotek v různých typech armád na wiki je. Ty si neumíš sám vybrat kolik kterého vojska chceš dělat? to ti asi nikdo nastavovat nebude, je to dost individuální a každý má složení armády jiné (o tom tato hra je - že každý má jiné složení armád)..
Nápověda je pouze pro ovládání hry. Ne tipy a triky - to je zde na foru hry, od toho to forum je, aby si tu hráči předávali svoje know how jak píšeš (protože pro někoho jedno doporučení může být super nápad a pro druhého nepoužitelná blbost, takže do nápovědy to nepatří). Stejné jako když si koupíš pračku, uživatele zajímá, který knoflík co dělá, ale už ho nezajímá, a v návodu to nebude, jestli nějaký franta vopršálek přidává do máchání máchadlo s levandulí, a nebo mařka nováková si dává aviváž s tulipány a nalije tam 3 odměrky místo 1, protože jí to připadá super, ale jejímu pepanovi už to prádlo připadá převoněný. :D

a ano, na wiki jsou i věci staré, protože tam dříve (do r. 2017) každý vytvářel stránky jak se mu zachtělo, a bylo to tam duplicitně, i vícekrát (na jedno téma i 6 různých stránek, bez odkazování), a ono se nedá najít všechno co tam je a opravit to, nebo smazat, protože vyhledávání není dokonalé. Takže jsou tam tisíce stránek o kterých nikdo neví. Tyto stránky tam někde leží zapomenuté, dokud je někdo náhodně nenajde. Ale vždy je tam na dané téma 1 stránka aktuální, a ta odkazuje na další aktuální témata. :)
 

DeletedUser44631

Guest
v jednom topiku fora si stěžuješ že si nemůžeš něco nastavit sám, a tady si stěžuješ že za tebe nikdo nepřednastaví šablony na rekturaci :D
navíc různé druhy armád, i poměr jednotek v různých typech armád na wiki je. Ty si neumíš sám vybrat kolik kterého vojska chceš dělat? to ti asi nikdo nastavovat nebude, je to dost individuální a každý má složení armády jiné (o tom tato hra je - že každý má jiné složení armád)..
Nápověda je pouze pro ovládání hry. Ne tipy a triky - to je zde na foru hry, od toho to forum je, aby si tu hráči předávali svoje know how jak píšeš (protože pro někoho jedno doporučení může být super nápad a pro druhého nepoužitelná blbost, takže do nápovědy to nepatří). Stejné jako když si koupíš pračku, uživatele zajímá, který knoflík co dělá, ale už ho nezajímá, a v návodu to nebude, jestli nějaký franta vopršálek přidává do máchání máchadlo s levandulí, a nebo mařka nováková si dává aviváž s tulipány a nalije tam 3 odměrky místo 1, protože jí to připadá super, ale jejímu pepanovi už to prádlo připadá převoněný. :D

a ano, na wiki jsou i věci staré, protože tam dříve (do r. 2017) každý vytvářel stránky jak se mu zachtělo, a bylo to tam duplicitně, i vícekrát (na jedno téma i 6 různých stránek, bez odkazování), a ono se nedá najít všechno co tam je a opravit to, nebo smazat, protože vyhledávání není dokonalé. Takže jsou tam tisíce stránek o kterých nikdo neví. Tyto stránky tam někde leží zapomenuté, dokud je někdo náhodně nenajde. Ale vždy je tam na dané téma 1 stránka aktuální, a ta odkazuje na další aktuální témata. :)
Dám Ti radu, nevyjadřuj se k něčemu, čemu nerozumíš.
Tantalena pochopil, že jsem měl na mysli - https://help.divokekmeny.cz/wiki/Obranné_jednotky a omlouvám se, nenašel jsem to za 15 minut hledání.
Srovnání s pračkou si nech pro někoho jiného, já ve hře s pračkou útočit nebudu. DÍky
V druhém odstavci jsi jednoduše napsala, že je tam bordel jak v tanku. Kdo to opraví? Mam Vám neposílat tisíce odkazů s kterými nikdo nic dělat nebude?
Rovněž jsem hlásil na support několik herních chyb a nikdo to v životě neopravil.
 

BeastSlayer0007

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Zdravím,
poslední dny mi nefunguje vůbec wiki stránka.
Píše mi to následující:

MediaWiki 1.35.8​

LocalSettings.php not readable.
Please correct file permissions and try again.

Anglická verze wiki mi funguje.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Díky za nahlášení, zdá se, že je tam nějaký problém, protože to nefunguje zřejmě nikomu. Nahlásím to vývojářům a nechám to opravit!
 

olegwinner

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Je někdo napsáno jak dlouho trvá postavení jednotlivých budov? Toto mi opravdu chybí.
 

Cockroach

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Herní nastavení nerespektuje zaklikané položky - např nechci aby se mi zobrazovaly v Hlavní budově budovy, které jsou vystaveny na maximum - přesto je tam vidím. Je to napříč všemi světy (Casual, 90, 89) kde se tohle nastavení najednou resetovalo. Je možné to opravit? Díky
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Cocroach: Do této sekce to nepatří, takže příště to směřuj do sekce nahlašování chyb, nikoliv však chyb naší wiki. Každopádně tento problém byl již nahlášen vývojářům a jeho oprava přijde s verzí 8.329.
 
Nahoru