• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & chybějících informací

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 18375

Guest
Našel jsem jeden okrasný nedostatek - proč je nadpis na wiki "Die Stamme" a ne "Divoké kmeny" ?

A pak bych měl jeden obsahový nedostatek, kterého jsem si všiml díky odpovědi na jeden dotaz v otázkách.

http://help.divokekmeny.cz/wiki/Mor%C3%A1lka - Morálka je zde podle mě nedostatečně vysvětlena. Mluví se tam o bodech obránce, útočníka a pak o nějaké době - jaké době? Jak dlouho ti hráči hrají, nebo kolik je právě hodin? Úplně chybí tedy rozdělení druhů morálky, že na některých světech se vypočítává jen z bodů a někde navíc ještě pomocí času jako dlouho hraji. Momentálně je to na wiki smíchané všechno dohromady ....

Vzorec pro čistě bodovou morálku:

[JS](("body obránce" / "body útočníka") * 3 + 0.3) * 100% (maximálně 100%)[/JS]

Vzorec pro časovou morálku:

[JS](("body obránce" / "body útočníka") * 3 + (0.25 + "počet odehraných dní" * 0.002)) * 1[/JS]


(vzorce převzaty z ankety, která proběhla na S1 18.1.2009)
 

DeletedUser23979

Guest
Původně založeno Turgon
Určuje způsob počítání morálky:
1 - morálka se počítá z poměru bodů hráčů (útočníka a obránce)
..... (("body obránce" / "body útočníka") * 3 + 0.3) * 100 [%] (maximálně 100%)
2 - time morale - morálka se počítá dle z poměru bodů hráčů (útočníka a obránce). Navíc se morálka zvyšuje, čím déle hráč na daném světě hraje.
..... (("body obránce" / "body útočníka") * 3 + (0.25 + "počet odehraných dní" * 0.002)) * 100 [%] (limity minimálně 30%, maximálně 100%)
0 - morálka je vypnutá (vždy "jakoby" 100%)
? - ještě tuším existují i varianty bez morálky, resp. morálka se počítá dle poměru bodů vesnice (ne hráče). Zdroj: JPP - jedna paní povídala.[/color]
 

DeletedUser32568

Guest
myslím, že i na nečasovou je limit 30% jako minimální :) alespoň podle cs9 kde jsem byl s málo body mezi 5-10mega hráči a měli 30% :)
 

DeletedUser32568

Guest
dřív měl ale byrokrat (nebo jak je ten hlavní) aspoň částečnej přístup do HTML ne ? :shock aspoň něco takovýho MonishkaH říkala ...
 

DeletedUser32568

Guest
podle mě jde jen o to jak kdo chce - za dob MonishkyH wiki fakt jela a mon. šlo o co největší dobro wiki a tak to taky vypadalo - tím nechcu říct, že by žabka a ostatní nedělali dobrou práci, ale předtím to bylo lepší ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru