• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & chybějících informací

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36491

Guest
Zdravím zeli999, děkuji za nahlášení chyby, chyba byla opravena, děkuji za připomínku.
 

DeletedUser40852

Guest
na všech světech

na twstats když dám zobrazit historii hráče - chybí tam datum 15.1.2015, ale už dneska je tam 18.1.2015, podle mě tam místo 15.1. naskočilo rovno 16.1. a od tý doby je to posunutý
 

DeletedUser31120

Guest
TWstats nemá nic společného s hrou Divoké kmeny ani s firmou InnoGames GmBh.
 

DeletedUser36491

Guest
Přesně tak, TWstats je hračský projekt, který má k dispozici určitá herní data.
TWstats není pod firmou InnoGames, musíte tedy kontaktovat jejich spravovatele (kontakt musíte vyhledat sami).
 

DeletedUser33829

Guest
Na wiki u světů 39 a 40 je napsána klasická morálka, kdežto na stránce „Info o světech“ jsou napsány časové morálky u světů 39 a 40. Když člověk kliká na nastavení světů na wiki, tak u některých světů se zobrazuje mobilní verze.:n_o Bylo by fajn, kdyby odkazy všech světů směřovaly na klasické prohlížení.
 

DeletedUser36491

Guest
Zdravím Shedde, díky za připomínky, špatně uvedenou informaci o morálce jsme v článcích nastavení světů 39 a 40 opravili, co se týče zobrazování mobilní verze, to se hluboce omlouvám, ale zkoušeli jsme to už dříve a nepodařilo se nám to opravit. Každopádně díky! :great
 

DeletedUser40852

Guest
Nevim jestli je chyba jen u mě, ale po dnešní aktualizaci naS38 se nějak zhroutil žebříček. Body mi to nechalo ale mam pozici 0. A když ho otevřu, spousta hráčů tam chybí.
 

DeletedUser38373

Guest
Zdravím Tě,

Mám dojem, že se tvůj problém nejedná ohledně Wikipedie. Pokud ano, tak prosím napiš odkaz.
 

DeletedUser31120

Guest
Tohle není ohledně WIKI.

Ale včera byla nějaká aktualizace, i speed kolo nám blbnulo :)

S WIKI to nemá co dělat..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru