• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Důležité Hlášení nefunkčních skriptů

Spon.Erko

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím, předevčírem přestal fungovat skript na balancování surovin

Kód:
var settings = {
"highFarm": 23000,
"lowPoints": 2000,
"builtOutPercentage": 0.25,
"needsMorePercentage": 0.85
};
$.getScript('https://dl.dropboxusercontent.com/s/j31tifgbn6jn7ul/WHBalancerShinkoToKuma.js');
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114

xGrany

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Zdravím, opět nefunguje skript na balancování surovin.
 

xGrany

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Tak já nevím, co dělám špatně... Mě prostě nefunguje, ale ostatní skripty fungují v pohodě.
Po kliknutí v rychlém náhledu se nic nestane. Dříve normálně fungoval, nejde až teď po té poslední opravě.

vybalancování surovin.jpg
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
nemas tam navic nekde mezeru? napriklad mezi "to-" a "kuma"

mam to tak
SQ4k.png

a primo to kopiruju z listy na svete kde jsem to s uspechem prave zkusil

Kód:
javascript:

$.getScript("https://shinko-to-kuma.com/scripts/WHBalancerShinkoToKuma.js");
 

xGrany

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Tak asi to u mě způsobuje nějaké nastavení počítače. V mobilní aplikaci mi to funguje. Ale v Chromu a Firefoxu na PC se prostě po kliknutí nic nestane.
Takže skript je zapsán správně, ale vůbec netuším kde by mohla být chyba. Ale ostatní skripty fungují správně.

PS: tak sem přišel na to, že mi nefungují skripty které obsahují ,,shinko-to-kuma.com/scripts/,,

PS:
Tak už jsem odhalil problém. V práci mi blokuje stránku www.shinko-to-kuma.com na kterou odkazuje skript pravděpodobně antivir. Na mobilním připojení vše funguje naprosto bez problémů.
 
Naposledy upraveno:

sejn.cz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
kalkulátor jednotek nefunguje jak má. vše mi sečte dokupy jako kopí a u ostatních napíše nulu.. doteď fungoval jak máScreenshot_2.png
 
Nahoru