• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení volného prémia

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2029

Guest
Jinak, osobně, prodloužení (z důvodů toho výpadku co byl) mít nemusím. Připadá mi to přehnané.

Ale, pokud už nastane nějaká situace mělo-li by dojít k hýbání - posunu konce placeného PU směrem DOLŮ - tak tedy nevím nevím, zda si můžete (právně) dovolit udělat to jen tak. Jasně, beru, že možná nastala nějaká chyba. Ale to, že "potají" hrabete do placených věcí a upravujete v neprospěch zákazníka... ufff ... Co to bude příště? Nebude se Vám něco líbit, tak jen tak odeberete další kus předplacených dní? Na tohle bacha. Hodně bacha.

-----

A znovu upozorňuji. Neměl bych problém s tím, pokud by nebyl PU vůbec. Asi bych za dané situace neměl problém, pokud by mi předem přišla omluvná zprávě že někdy došlo k omylu a že mi (k tomu a tomu datu) odebíráte část doby placených výhod z takového a takového důvodu. Ale tohle?

Co se mi předem potají (a úmyslným krokem firmy) ztratí příště? Rovnou body? Ještě štěstí, že /obvykle/ platím via paypal a nevidíte mé číslo karty, kdo ví, co vše byste byli schopni nadělat za paseku tam.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest


Prémiový účet je platný pro tento svět.(14)

Konec: 05.04.11 12:48:27 TEDY CCA. 6 DNÍ
 

DeletedUser32949

Guest
00Tommy00cz
svět 19 - mám pú ale v protokolu nic není takže nevím na jak dlouho
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2580

Guest
Jak96 - prémium

Jak96
Svět 20 - 6 dní zdarma (konec 05.04.11 v 12:49:09)
Svět 21 - 6 dní zdarma (konec 05.04.11 v 12:49:02) - zde mám ještě nevyužitý prémium zdarma na 7 dní
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Olda22

s11 - 6 dnů
s18 - 6 dnů
s20 - 6 dnů
 

DeletedUser22162

Guest
dlw1 - svet 12 neprislo mi oznamenie o pridelenych bodoch a v protokole niesu pripisane ziadne body.Mam ich 2090 tak ako predtym
 

DeletedUser

Guest
Vtipkuješ? Hráči tu píší na oba světy 6 dní a ty napíšeš 0???
Nedoporučuji ti podvádět. Buď budeš upřímný nebo nepiš.

Nevtipkuji nikdy o zdravi a financich. Budte Vy sami k sobe uprimni.
Ja si PU zaplatil v dobe Vasich vypadku servru. Ten se mi na uctu objevil. Nic dalsiho nemam.
Na zaver jen pouziju, co jste napsali:
Nedoporučuji ti podvádět. Buď budeš upřímný nebo nepiš.
Skvely pristup z Vasi strany k vyreseni problemu.
Povazuji vse nadale za bezpredmetne. Nepozaduji dalsi PU od vas zdarma.
Vzdavam se ho.
Avsak soucasne pochybuji o korektnosti Vasi firmy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru