• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení volného prémia

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
nevím

Já jsem prémium už měl nasazené, normálně si to pořád platím a nevím, jestli mi něco přibylo. Prostě nikde se mi nic viditelného nepřidalo. Rád bych také dostal odpustek.. Ale pouze na S 21.
 

DeletedUser2029

Guest
Ramirez je od nás z kmene, zjistím podrobnosti (zda nejde o záměnu PB/PU z uživatelského pohledu ...)
 

DeletedUser3

Guest
Aha, nějak mě nenapadlo, že by mohlo dojít k ODEBRÁNÍ PU zdarma (už jednou darované věci). Bez upozornění zákazníka (tedy, řešení reklamace z Vaší strany směrem k zákazníkům /tedy Vy něco reklamujete a něco po zákaznících chcete - třeba vrácení omylu/ že by probíhala Vaším jednostranným krokem, bez dohody ...)

Amatéři (slabé slovo) ...

Jak jistě víš, avizovalo se premium na 3 dny. Takže se o to taky snažíme. Nebo máš pocit že by mělo být v pořádku že na některých světech budou 3 dny premia a někde 12??? To snad ne Turgone.

Většinou s tebou souhlasím protože tvé připomínky jsou ve většině případů na místě, ale tentokrát je to opačně.
 

DeletedUser3

Guest
Nevtipkuji nikdy o zdravi a financich. Budte Vy sami k sobe uprimni.
Ja si PU zaplatil v dobe Vasich vypadku servru. Ten se mi na uctu objevil. Nic dalsiho nemam.
Na zaver jen pouziju, co jste napsali:
Nedoporučuji ti podvádět. Buď budeš upřímný nebo nepiš.
Skvely pristup z Vasi strany k vyreseni problemu.
Povazuji vse nadale za bezpredmetne. Nepozaduji dalsi PU od vas zdarma.
Vzdavam se ho.
Avsak soucasne pochybuji o korektnosti Vasi firmy.

Omlouvám se, přiznávám se že jsem tento týden dost podrážděná, nechala jsem se unést, ještě jednou prosím o prominutí.
 

DeletedUser27816

Guest
S20 - 6 dnů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser24497

Guest
Jakto já ho mám na 6, to má každý jinak?
Už Ok
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru