• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hl. budova-na max?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser26598
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Pluhtík: to je pěkný no ale to pak můžeš zbourat i ten panský dvůr protože ti bude uplně k ničemu bez kovárny a rovnou můžeš i hl. budovu na 15 :pardon
 

DeletedUser7531

Guest
No tak, nevidíte, že má v podpisu, že DK už nehraje. Nejspíš ho i minula zpráva, že chyba, která umožňovala razit mince, i když kovárna byla na menším než 20. stupni byla opravena....
 

DeletedUser

Guest
jo četl jsem že dk nehraje a pouze radí, ale mohl by radit správně :)
 

DeletedUser21179

Guest
Kdysi sem to mněl v obranych

Hl 25
Kovarna 15 a mince šli :D
Trh 20
Dilna 5

Zbytek max

Utočna
Hl 25
Trh 20

Zbytek max
 

DeletedUser

Guest
...
Pokud ještě ta chyba není opravena(a za mého hraní nebyla) tak nestav kas+stáje na maxe ale stačí předposl. lvl.....procenta máš stejný...
 

DeletedUser

Guest
To už notou dobu neplatí.


To sis přebral hodně blbě. To nebyla chyba, ale zaokrouhlení. A to pouze cifer (v nápovědě). V reálu, rekrutace, byla a je rychlejší.
Dík...dobrý vědět, ať se zas příště neztrapnim...a omlouvám se za blbost...
 

DeletedUser

Guest
K těm železnejm dolům: Ano, můžeš mít železný doly na 29, ale já jak jednou potřebuju ve větším obnovit kavalerii, tak jsem rád za železo na stupni 30...

A co s vyměňováním železa? Když je poptávka, tak ho dávám 1:1 těm, kdo zrovna obnovují kavalerii :) Nebo ho normálně nechám propadnout. Mimochodem od toho je konec konců TK - když železo přetéká, tak ta to taky spolehlivě vyřeší...

Přijde mi, že když trochu víc bojuješ, tak to železo krásně využiješ...
 

DeletedUser

Guest
jako nechapou to jestli jako je to tva 1veska nebo je to veska 3atd.. jako 1veska by mela byt hodne odolna.. 2veska taky ale uz nemusi byt tolik atd... 45 to uz mas velkou obranu :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru