• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hl. budova-na max?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser26598
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Rada

Já z vlastních zkušeností vím že Hl. Bud. nechat na 20 lvl, protože to zabírá veliké množství obyvatel a pak je o tyto obyvatele, kteří jsou v hl. bud. ochuzena. Tyto obyvatelé se uplatní lépe v armádě.:axe
 

DeletedUser

Guest
Já z vlastních zkušeností vím že Hl. Bud. nechat na 20 lvl, protože to zabírá veliké množství obyvatel a pak je o tyto obyvatele, kteří jsou v hl. bud. ochuzena. Tyto obyvatelé se uplatní lépe v armádě.:axe

Pokiaľ ti protivník pernamentne ničí opevnenie popr.budovy je dobré mať hlavnú bodovu na vyššom stupni (aj na 30),ale vo väčšine prípadoch stačí na 20.
 

DeletedUser

Guest
Když na tebe zautočí, tak máš zase větší obranu. Ale jinak máš pravdu.:thumb
 

DeletedUser

Guest
Když na tebe zautočí, tak máš zase větší obranu. Ale jinak máš pravdu.:thumb
až ti pujde 180 full útoků na ves tak pochopíš že alespoň ve vesnicích sousedících s nepřáteli je lepší mít s hl.budovou na 30 ;)
jinak jí stavím taky na 20.
pokud chceš ale hodně manipulovat s počtem vojsk tak bourej trh .. ten zabírá nejvíc obyvatel :)
PS: já do své vesnice narvu o necelých 1400 víc vojsk jak do plně vystavěné :pardon
 

DeletedUser

Guest
Nevim,já stavim vesnici větší,HB na 30,v obranný nestavim dílnu,podle toho,jestli tam stavim těžkou nebo ne,stáj,skrýš 0,tržiště 20...ty rozdíly pak proti hráčům co stavěj do 9000 nejsou tak drastický.Důležitý je nedostavovat tržiště,ostatní budovy zas tak moc nezabírají.
 

DeletedUser

Guest
to máš pravdu, ale i hl. budova na 20 má výhodu a to málo bodů .. potom máš lepší morálku na menší hráče .. tudíž výhoda oproti tomu co staví na max :)
 

DeletedUser

Guest
nj ale na frontě je 30 dost potřeba..morálka je sice fajn ale když můžeš rychle dostavit hradby tak to je ještě lepší:) ale ve vnitrozemí to nemá cenu, to máš pravdu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru