• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlasování o nejlepší příběh šlechtice

Který autor napsal nejlepší příběh ?


  • Celkový počet hlasujících
    64
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
udivuje mne ze lidi to davaj podle kamosu kdyby si precetli pribeh Pavlisky tak by vecina znih dala na Pavlisku nebo Ivanitu
 

DeletedUser

Guest
súhlasím oni by si to zaslužili
Inač sk 7 to už bolo dávno čo som tam hral ale hlasujte za tychto dvoch radšej(pro 1tomashek1)
 

DeletedUser

Guest
Ivanita mel tak dobry pribeh a nema ani jeden hlas stejne nechapem
 

DeletedUser11059

Guest
Tak jsem se prokousal konečně příběhy šlechtice ....... jsou tam vydařené, méně, více, opravdu povedené a řekl bych na úrovni našeho 5tiletého kluka. A Jak jsem kdysi v anketě o anketách tvrdil, že hlasy mají dávat zástupci hry /věřim v jejich nestranost, co se posouzení týče/, stále si za tím stojím. Protože v tuto chvíli má jeden příběh 14 hlasů, a kdyby už náš kluk dokázal psát, zvládl by ho také a možná i lépe (má totiž víc fantazie) /bez urážek, ne každému je z hůrky psaní dáno/. Mě psaní baví, takže mi je v celku jedno, zda dostanu hlasy /určitě to potěší, neboť si pak mohu říct, že se to i někomu líbí/, ale jsou tu i tací, co si s tím dali práci, má to šmrnc a originalitu a nebáli se zapojit víc svého ducha. A tímto přístupem, kde se hlasuje jen pro kámoše, aby dostal PÚ a ne pro kvalitní a čtivý příběh, se za čas nebudu divit, že do soutěží se zapojí už jen tací, co jim je jedno co dělají, hlavně když jsou oblíbeni v kmenu.

Škoda, snad ještě dostanou hlasy ti praví.
 

DeletedUser23979

Guest
Přesně tak Pavle......já si je všechny pročetla a dala hlas.......tomu, co mě nejvíce zaujal.....ten o kom mluvíš.......se nedá číst........
 

DeletedUser

Guest
Je to škoda. Ne to hlasování, naopak si myslím, že to je i docela dobrý námět na anketní soutěž "Kdo má nejvíc kamarádů". Kde by se soutěžící přihlásili a ostatní by za ně hlasovali. Určitě by to mohlo být i za body, protože to není jen krátkodobá záležitost, ale mnohaletá práce vytvořit si velký okruh přátel. Škoda je, že si spoustu lidí dalo tu práci, aby dali dohromady příběh, který se dá číst, který má zajímavý příběh a který funguje a pak tu rozhodují hlasy, které jsou od hráčů, co si založí profil na hlavním fóru ještě nenapíší jediný příspěvek a už po dvou minutách hlasují do soutěže, kde je cca 50-100 stran textu na ohodnocení. Nezbývá mi než doufat, že ti co chtějí povídky opravdu ohodnotit většinou ještě nehlasovali, prostě protože se tím kvantem písmenek ještě neprokousali. I mě to zabralo cca 3 dny. :hi
 

DeletedUser

Guest
nechci nikoho urazit, ale nejlepší to měl Ivanita a Pavlisek Lahcim má jen hodně kámošů
 

DeletedUser

Guest
Vudcaa - Neměli by podle pravidel, které uvádí Angelino výše, hlasovat členové DK teamu skrytě a dvěma hlasy? ;)
 

DeletedUser

Guest
ja by som bol veľmi rád kebyže vyhrajú tí ktorí si to naozaj zaslúžia ja som poprosil aby som nedostal ani jeden hlas fakt zaslužia si to mnohí majú pekné príbehy ale najviac Ivanita a pavlisek nemôžem inač povedať rád by som Vám kebyže skončím 2ruhý rozdelil odmenu za 2.miesto aj ked nič nieje isté ja byť na mieste lacima tak by som Vám tiež niečo dal ale pochybujem že on tak spravím jemu ide len o PB
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru