• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlasování o nejlepší příběh šlechtice

Který autor napsal nejlepší příběh ?


  • Celkový počet hlasujících
    64
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ja by som bol veľmi rád kebyže vyhrajú tí ktorí si to naozaj zaslúžia ja som poprosil aby som nedostal ani jeden hlas fakt zaslužia si to mnohí majú pekné príbehy ale najviac Ivanita a pavlisek nemôžem inač povedať rád by som Vám kebyže skončím 2ruhý rozdelil odmenu za 2.miesto aj ked nič nieje isté ja byť na mieste lacima tak by som Vám tiež niečo dal ale pochybujem že on tak spravím jemu ide len o PB


Nemyslím si, že by jsi si hlasy nezasloužil. Jednak tvoje práce je podle mě rozhodně ta z lepších a pak se slovenské části osazenstva fóra určitě daleko příjemněji a lépe čte. Moje upozornění pro vudcaa bylo čistě technického charakteru a nepochybuji, že on si všechny práce pozorně přečetl a pokud ti dal hlas pak rozhodně, protože se mu to opravdu nejvíc líbilo. Jen nejspíš hlasoval předčasně. Každý má jiné cítění a jiný vkus.
Tady vůbec nejde o body nebo umístění. Jde o to, že jsme si s tím psaním dali všichni nějakou práci a přitom to vypadá, že stačilo 996x napsat blablabla, 1x Paladin, 1x šlechtic, 1x šermíř, 1x sekerník a poslat hromadku kámošům ať za mě hlasujou. Připomíná mi to tu scénu ze Slunce, seno, erotika: "Matuško, skoč támhle pro soudruha Gotwalda ať se nám tady neválí.A opatrně děti na ty knížky, jsou jako nový, dyť to nikdy nikdo nečet. " Což mě naplňuje marností. Pokud tu nejde o to, že se tu snažíme něco napsat, aby si to ostatní mohli přečíst a snad se i trochu pobavit a alfou a omegou všeho je zisk bodů, pak nemá cenu se příště účastnit.

Takže nemyslím si, že by ty výtky byli směřovány zrovna na tebe.;)
 

DeletedUser

Guest
To musíte vědět vy, jestli je to v souladu s pravidly nebo ne. Já jsem si jen dovolil upozornit na technickou chybu. Nic víc nic míň. A rozhodně se na tom točit nehodlám.:pardon
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se taky rozhodoval mezi dvěma příběhy. Byl to příběh papasese a Ivanity. Nakonec jsem ale hlas Ivanitovi, jelikož jeho příběh mě vtáhl přímo do děje. Bylo to hodně těžké, ale nakonec jsem se tak definitivně rozhodl.
 

DeletedUser

Guest
tak už to ukončete - časový limit pro hlasování už vypršel, jsem zvědavý, jak hlasoval DK tým, a kdo nakonec vyhrál
 

DeletedUser

Guest
súťaž mala byť ukončená 19.6.2011 a kolkého ej dnes??čo sa deje že to nie a nie ukončiť
 

DeletedUser23979

Guest
Ano ukončená...to asi byla...ale není napsáno, kdy bude vyhlášená:hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru