• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Horší to snad už ani být nemůže

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Máte to co jste chtěli, teď přijdete i o další hráče.
Nejlepší admini byl(y) Skrty, He.Ro a Lady..... Lady nastavovala přes pracovní týden, jen MiniBlesky a to všem vyhovovalo, ale od té doby co převzala žezlo Sakaal tak jsou speedy stále o ničem, proboha proberte se, ještě že já ty speedy nehraji, taková ostuda tady.
Sakaal najdi si 1 den celý a nastav speedy na celý měsíc a vyvaruj se kritiky hráčů, oni chtějí hrát a ne nechtějí hrát takové blbosti.
Vítr každý týden, ještě nastaven tak, aby bylo za 1 den rozhodnuto... To radši dej Slunce na 14 dní :D ne to radši ne :D Ale jak můžeš nastavit 6 hodinový speed hned ráno? Nastavím si budík na 5:45 dám si kafe a cígo a hned na speed až do 12? Ach jo......
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Zde je řešení. Možná, kdybyste to hned na první straně nesmazali, tak se tu teď už dávno neřeší kraviny.
 

Přílohy

  • IMG_20170629_112845.jpg
    IMG_20170629_112845.jpg
    104,1 KB · Zobrazení: 11

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Lamači, víš, já tu pamatuji doby, kdy vůči He.rovi byly ze strany hráčů také výhrady, ostatně, ony byly i vůči Tvému nastavování, byly i vůči Tantalenovi, pokud mne paměť neklame. Co sem na fórum chodím, nepamatuji, že by speedaři byli spokojeni. Pořád mají výhrady. Tak jaké "Máte, co jste chtěli" ...
 

DeletedUser43000

Guest
Jo nic nám plně nevyhovuje ale to co nastavuje Sakaal je fakt extrém
 

DeletedUser43000

Guest
Myslím si ,že Sakaal už začala nastavovat normální časy podle posledních speedů co teď budou...
Pokud jí to vydrží tak je to jedině krok vpřed! ;)

a Dokonce dobré nastavení
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Biblos, je velký rozdíl mezi nastavováním a navrhováním :) ano moje speedy byly taky o ničem, ale to už je jinačí historie a blbý je že to šakaal opět opakuje po mě nebo tantalenovi :)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ještě mám dotaz, zda je nutné, aby se na speed kolech při možnosti začít znovu muselo čekat na potvrzovací email. V drtivé většině případů tento kód vůbec nepřijde a když už ano, tak jen s obrovskou prodlevou (například 10 minut), což je na speed kolech značná ztráta času, když hodláte začít znovu. Nešlo by to vrátit do původního stavu jako tomu bylo ještě před několika měsíci? Tedy že by stačilo pro nový začátek pouze zadat heslo...
Děkuji za odpověď.
 
Nahoru